Ana SayfaSigorta İş İlanlariSigortam Net, Bireysel Satış Departmanına Sigorta Danışmanı Alımı Yapacak

Sigortam Net, Bireysel Satış Departmanına Sigorta Danışmanı Alımı Yapacak

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk sigorta sektörünün en önemli internet yatırımlarından olan Sigortam(.)net, bireysel satış departmanında istihdam etmek üzere sigorta danışmanı personel alımı yapacağını duyurdu.

Birçok önemli yatırımı bünyesinde bulunduran ilab Holding’in iştiraki olan Sigortam(.)net, duyurduğu personel alımı ilanı ile birlikte sigorta danışmanı arayışında olduğunu belirtti. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, hedef odaklı şekilde bir çalışma psikolojisine sahip olan adayların iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

İş Başvurusu İçin Gerekli Özellikler ve Nitelikler

Sabah 08.00 ile gece 01.00 saatleri arasında dönüşümlü bir vardiya sisteminde çalışabilecek adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, adayların etkin bir şekilde MS Office uygulamalarını kullanabilmesine özen gösteriyor.

Sigorta danışmanı kadrosu için iş başvurusu yapacak olan adayların telefonla ifade yeteneğine ve telefonla ikna yeteneğine sahip olmasına önem veren firma, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına da dikkat ediyor.

Vardiya giriş ve çıkışlarında servis olanağı sağlayan firma, işe alım yapılacak adaylara aynı zamanda Özel Sağlık Sigortası, prim, yemekhane ve kaza sigortası imkânlarını da sunuyor.

Yapılacak İşin Detaylı Tanımı

Sigortam(.)net, brokerlığını üstlendiği sigorta şirketlerinin ürünlerini ve uygulamalarını eksiksiz bir şekilde sunup, müşteriler için en uygun olan ürünün seçiminin yapılmasına yardımcı olabilecek, internet sitesi üzerinde karşılaştırma yapan kişilere alternatif teklifler hazırlayarak; telefonla kasko ve trafik sigortası satışlarını gerçekleştirebilecek, hem bireysel, hem de ekip hedeflerine ulaşabilecek takım arkadaşları arıyor.

Firma tarafından 5 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 11 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sigortam-net-sigorta-danismani-1893390

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.