Sigortam Net, Bireysel Satış Departmanına Sigorta Danışmanı Alımı Yapacak

0

Türk sigorta sektörünün en önemli internet yatırımlarından olan Sigortam(.)net, bireysel satış departmanında istihdam etmek üzere sigorta danışmanı personel alımı yapacağını duyurdu.

Birçok önemli yatırımı bünyesinde bulunduran ilab Holding’in iştiraki olan Sigortam(.)net, duyurduğu personel alımı ilanı ile birlikte sigorta danışmanı arayışında olduğunu belirtti. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, hedef odaklı şekilde bir çalışma psikolojisine sahip olan adayların iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

İş Başvurusu İçin Gerekli Özellikler ve Nitelikler

Sabah 08.00 ile gece 01.00 saatleri arasında dönüşümlü bir vardiya sisteminde çalışabilecek adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, adayların etkin bir şekilde MS Office uygulamalarını kullanabilmesine özen gösteriyor.

Sigorta danışmanı kadrosu için iş başvurusu yapacak olan adayların telefonla ifade yeteneğine ve telefonla ikna yeteneğine sahip olmasına önem veren firma, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına da dikkat ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise ve Üniversite)

Vardiya giriş ve çıkışlarında servis olanağı sağlayan firma, işe alım yapılacak adaylara aynı zamanda Özel Sağlık Sigortası, prim, yemekhane ve kaza sigortası imkânlarını da sunuyor.

Yapılacak İşin Detaylı Tanımı

Sigortam(.)net, brokerlığını üstlendiği sigorta şirketlerinin ürünlerini ve uygulamalarını eksiksiz bir şekilde sunup, müşteriler için en uygun olan ürünün seçiminin yapılmasına yardımcı olabilecek, internet sitesi üzerinde karşılaştırma yapan kişilere alternatif teklifler hazırlayarak; telefonla kasko ve trafik sigortası satışlarını gerçekleştirebilecek, hem bireysel, hem de ekip hedeflerine ulaşabilecek takım arkadaşları arıyor.

Firma tarafından 5 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 11 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sigortam-net-sigorta-danismani-1893390

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın