Şekerbank Saha Satış Temsilcisi Personel Alımları!

0

Şekerbank’ın yeni personel alımları yapacağı pozisyon olan Saha Satış Temsilciliği ile ilgilenenler bu işe alımlar ile ilgili bütün detaylara haberimizden ulaşabilirler.

Şekerbank Saha Satış Temsilcileri Arıyor

Şekerbank saha satış temsilcisi pozisyonuna iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olmaları banka tarafından aranan öncelikli şartlar içinde yer alıyor.

Banka saha satış personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek ve ekibine katkı sağlayabilecek olması, satış yapma konusunda kendisine güveniyor olması, Şekerbank tarafından belirlenecek olan satış hedeflerine uyarak çalışacak olması, konaklamalı olarak yapılabilecek şehirlerarası seyahatlerde herhangi bir engelinin bulunmaması, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif bir şekilde araç kullanabiliyor olması, esnek çalışma saatlerinde sorunsuz olarak çalışabilecek olması da gerekiyor.

Banka saha satış elemanı iş başvurusu yapacak olan erkek adayların ise askerlik görevlerinin yapmış ve bir ilişiklerinin kalmamış olması şeklinde belirtiliyor.

Şekerbank Saha Satış Personellerinin Görevleri

Şekerbank satış personeli iş başvurusu yapan kişiler bankanın işe alımlarla ilgilenen birimi tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda iş görülmesine çağrılacaklardır. Bu görüşmede de başarılı olabilen kişiler Şekerbank’ın saha satış ekibine dahil olarak çalışmak üzere bankanın sürekli ve tam zamanlı personeli olacaklardır. Yeni personeller Şekerbank’ın bankacılık ürünlerinin ve hizmetlerinin sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek tanıtım, pazarlama ve satışını yapacaklardır.

Şekerbank İş Başvuruları

31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek olan Şekerbank iş başvuruları ile ilgilenen adaylar için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır. Bu bağlantıdan banka saha satış iş başvurusu yapılabildiği gibi, merak edilen tüm sorulara da cevap alınabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-satis-temsilcisi-1784326

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın