Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Saha Satış Temsilcisi Personel Alımları!

Şekerbank Saha Satış Temsilcisi Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank’ın yeni personel alımları yapacağı pozisyon olan Saha Satış Temsilciliği ile ilgilenenler bu işe alımlar ile ilgili bütün detaylara haberimizden ulaşabilirler.

Şekerbank Saha Satış Temsilcileri Arıyor

Şekerbank saha satış temsilcisi pozisyonuna iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olmaları banka tarafından aranan öncelikli şartlar içinde yer alıyor.

Banka saha satış personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek ve ekibine katkı sağlayabilecek olması, satış yapma konusunda kendisine güveniyor olması, Şekerbank tarafından belirlenecek olan satış hedeflerine uyarak çalışacak olması, konaklamalı olarak yapılabilecek şehirlerarası seyahatlerde herhangi bir engelinin bulunmaması, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif bir şekilde araç kullanabiliyor olması, esnek çalışma saatlerinde sorunsuz olarak çalışabilecek olması da gerekiyor.

Banka saha satış elemanı iş başvurusu yapacak olan erkek adayların ise askerlik görevlerinin yapmış ve bir ilişiklerinin kalmamış olması şeklinde belirtiliyor.

Şekerbank Saha Satış Personellerinin Görevleri

Şekerbank satış personeli iş başvurusu yapan kişiler bankanın işe alımlarla ilgilenen birimi tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda iş görülmesine çağrılacaklardır. Bu görüşmede de başarılı olabilen kişiler Şekerbank’ın saha satış ekibine dahil olarak çalışmak üzere bankanın sürekli ve tam zamanlı personeli olacaklardır. Yeni personeller Şekerbank’ın bankacılık ürünlerinin ve hizmetlerinin sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek tanıtım, pazarlama ve satışını yapacaklardır.

Şekerbank İş Başvuruları

31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek olan Şekerbank iş başvuruları ile ilgilenen adaylar için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır. Bu bağlantıdan banka saha satış iş başvurusu yapılabildiği gibi, merak edilen tüm sorulara da cevap alınabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-satis-temsilcisi-1784326

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.