Anasayfa Gündem Türkiye İş Bankası Başarılı Gençleri Ödüllendiriyor!

Türkiye İş Bankası Başarılı Gençleri Ödüllendiriyor!

Türkiye İş Bankası Altın Gençler uygulaması kapsamında üniversite sınavında üstün başarı sağlayan 93 öğrenci ödüllendirildi.

93. Yılda 93 Öğrenci Ödüllendirildi

Türkiye İş Bankası Altın Gençler uygulaması ile 2017 yılında LYS olarak bilinen Lisans Yerleştirme Sınavı’nda üstün başarı gösteren 93 öğrenciyi ödüllendirdi. Ödüllendirilen öğrenci sayısının seçilmesinin anlamı ise Türkiye İş Bankası’nın bu yıl 93. kuruluş yılı olması olarak açıklandı. 2017 yılı LYS’ye giren ve sınav sonucunda Türkiye’nin önde giren üniversitelerine yerleşen 93 kişi ödülü düzenlenen bir törenle verildi. Törene İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali de katılım gösterdi. Tören Türkiye İş Bankası’nın Genel Müdürlük binasında tertiplenirken, öğrencilerin yanı sıra öğretmenleri ve aileleri de katıldı.

Ödül Alan İlk Öğrenciler 60 Yaşını Geçti                         

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, İş Bankası’nın bu yıl 93 yaşında olması itibariyle üniversite sınavında üstün başarı gösteren 93 öğrenciyi ödüllendirilmesi sebebiyle düzenlenen törende yaptığı konuşmada öncelikle öğrencileri ve başarılarında katkı sağlayana öğretmenleri ile ailelerini kutladı.

Bali, Türkiye İş Bankası olarak eğitimi kalkınmanın en önemli etmenlerinden biri olarak gördüklerini ve bu yüzden önem verdiklerini, bankanın kuruluşundan beri uzun vadeli sosyal sorumluluk projelerine imza attığını, bu yöndeki desteklerini sürdüreceğini, Altın Gençler adlı uygulamanın ilkinin 1971 yılında yapıldığını, o tarihten bu yana sürdüğünü, bu uygulama kapsamında şu ana kadar 3 binden fazla öğrencinin ödül aldığını, uygulamanın hayata geçirildiği yıllarda ödül alan öğrencilerin bugün 60 yaşından fazla olduğunu söyleyerek gençlere başarıya giden yollar ile ilgili tavsiyelerde bulundu. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

5 × 2 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,767BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler