Banka İş İlanları Anadolubank Portföy Yöneticiliği Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

Anadolubank Portföy Yöneticiliği Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

Son Güncelleme:

Anadolubank internet üzerinden yayınladığı iş ilanı ile birlikte uygun pozisyonlarda istihdam edilmek üzere Portföy Yöneticisi personel alımı yapacağını duyurdu.

Anadolubank tarafından yayınlanan banka personel alımı ilanı ile birlikte bankanın Gebze ve Levent şubelerinde ticari ve kobi segmentlerinde istihdam edilecek portföy yöneticisi personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Anadolubank Portföy Yöneticisi Genel Kriterler

Anadolubank işe alım yapılacak banka personellerinin üniversite mezunu olmalarına önem veriyor. Banka aynı zamanda iş başvurusu yapacak adayların ticari ve kobi bankacılık segmentinde en az üç yıl deneyim sahibi olmasına önem verirken, adayların bankacılık ürünlerine ve mevzuatına hakim olmasına, yüksek düzeyde iş sorumluluğu altında başarma duygusuna sahip olmasına önem veriyor.

Anadolubank tarafından yayınlanan banka iş ilanında belirtilen genel kriterler arasında adayların dinamik bir çalışma ortamına ayak uydurabilmesine ve takım çalışması ile uyum sağlayabilmesine özen gösterilirken, adayların satış yetkinliğinin yüksek olmasına, hedef odaklı bir çalışma gösterebilmesine, aktif olarak araç kullanabilmesine de önem veriliyor.

İş başvurusu yapacak bankacı adaylarının krediler, dış ticaret, nakit yönetim sistemleri, mali analiz konularında bilgi sahibi olmasına önem veren banka, iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerinin doğru girilmesini, aksi taktirde aday ile iletişim kurmakta zorlanılacağının bilgisini paylaşıyor.

Anadolubank İş Başvurusu

Anadolubank tarafından Gebze ve Levent şubelerinin ticari ve kobi bankacılığı birimlerinde istihdam edilmek üzere portföy yöneticisi personel alımı gerçekleştirilecek. Bu banka iş ilanı 19 Eylül 2017 tarihinde Anadolubank tarafından açılmış olup, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 18 Kasım 2017 tarihine kadar yapılacak iş başvuruları değerlendirilecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-portfoy-yoneticisi-yonetmeni-1875181

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler