Ana SayfaGündemYapı Kredi Portföy'e 2 Yeni Ödül

Yapı Kredi Portföy’e 2 Yeni Ödül
Y

-

Yapı Kredi Portföy, düzenlenen Finance Digest Brand of Excellence 2017’de iki farklı ödülün sahibi oldu.

Yapı Kredi Portföy, müşterilerine en fazla değer katan şirketlerin değerlendirilmeye sunulduğu ve bunun finans sektörüne indirgendiği ‘Finance Digest Brand of Excellence 2017’ araştırmasında iki farklı ödülün sahibi olmayı başardı. Yapı Kredi Portföy’e verilen ödüllerden bir tanesi ‘Portföy Yönetiminde Marka Mükemmeliyeti, Türkiye 2017’ olurken, diğer ödül de ‘Emeklilik Fonlarında Marka Mükemmeliyeti, Türkiye 2017’ oldu.

Ulusal ve Uluslararası 2017 Ödülleri 6’ya Yükseldi!

Yapı Kredi Portföy, yıl başından bu yana hem ulusal, hem de uluslararası düzeyde elde ettiği ödüllerin sayısını Finance Digest Brand of Excellence ile birlikte 6’ya çıkartmayı başardı.

Konu hakkında önemli açıklamalarda bulunan Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, Yapı Kredi Portftöy’e ilk ödülün global düzeyde önemli yayınlar yapan ve saygınlığa sahip Finance Digest Magazine tarafından verildiğini belirtti.

2017 yılı Eylül ayı itibariyle 19,6 milyar Türk Lirası büyüklüğüne kavuştuklarını ifade eden Alpay, hedeflerinin müşterilerin sahip oldukları ihtiyaçları anlayarak, bu ihtiyaçlar için en uygun ürünleri sunup, en uygun çözümler ile cevap vermek olduğunu ifade etti. Son yıllarda uluslararası birçok ödül kazandıklarını ifade eden Alpay, sadece 2017 yılı içerisinde aldıkları uluslararası ödül sayısının 4’e yükseldiğini, aldıkları ödüllerin 3 tanesinin de emeklilik fonları yönetimi alanında olduğunu ifade etti. Emeklilik fonları alanında hayata geçirdikleri çalışmaların meyvelerini toplamaya başladıklarını ifade eden Alpay, elde edilen başarıların ekstra bir motivasyon sağladığını, 2017 yıl sonu itibariyle pazarda sahip oldukları konumu daha ileriye taşımayı en büyük hedef olarak benimsediklerini aktardı.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol