Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Emeklilik Genel İş Başvurularını Kabul Ediyor!

Garanti Emeklilik Genel İş Başvurularını Kabul Ediyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası bünyesinde bulunan Garanti Emeklilik genel iş başvurusu kabul ederek yeni işe alımlar gerçekleştirecek. Sigorta şirketi genel iş başvurusu yapmak isteyenler gereken detaylara haberimizden ulaşabilirler.

Garanti Emeklilik Genel İş Başvuruları

Garanti Emeklilik yeni personel alımı yapılacak olan pozisyonların çeşitli birimlerde olduğunu, başvuru sahiplerinin özellik ve niteliklerine göre değerlendirmeye alınacağını bildirdi. Ancak banka yeni personel iş başvurusu sahiplerinde aranan bazı genel özellikler de bulunuyor. Aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan kişiler Garanti Emeklilik eleman alımı iş başvurusu yaparak bu fırsattan yararlanabilirler. Başvurusu sonucunda kendisine geri dönüş sağlanan ve yapılan görüşmeler sonucunda işe alınan yeni personeller Garanti Emeklillik’te sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

Garanti Emeklilik Genel İş Başvurusu için Aranan Özellikler

Garanti Emeklilik yeni personel iş başvurusu sahiplerinin 2 yıllık eğitim veren ön lisans bölümlerinden veya 4 yıllık eğitim veren lisans / ön lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Banka genel iş başvurusu yapacak olanların Microsoft Office programlarına hakim olmaları, ileri seviyede İngilizce bilgisi sahibi olmaları, iletişim yönlerinin kuvvetli olması, ekip halinde çalışma şekline uyum ve katkı sağlayarak keyifle, sorunsuz bir şekilde çalışacak olmaları, yeniliklere, öğrenmeye ve gelişime açık olmaları da Garanti Emeklilik tarafından başvuru sahiplerinde aranan genel şart ve özellikler arasında yer almaktadır.

Garanti Emeklilik İş Başvuruları         

Kariyerine sigortacılık alanında devam etmek isteyen tecrübeli ta da tecrübesiz adayların başvurularının kabul edildiği Garanti Emeklilik genel iş başvuruları 30 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecektir. Banka genel iş başvurusu yapmak ya da bu işe alımların bütün ayrıntılarını öğrenmek isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-emeklilik-genel-basvuru-1620310

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.