İŞKUR Destekli Denizbank Eğitim Programı

1

Denizbank İletişim Asistanı Programı

İŞKUR destekli Bankacılık eğitim programları son dönemlerde özellikle Denizbank tarafından oldukça sık karşımıza çıkmaktadır. Program asıl amacı İŞKUR dan da destek alarak yeni istihdamlar yaratmaktır. Bankacılık sektöründe çalışma arzulayan yeni mezun adayların ön eğitim sürecinden geçtikten sonra bankada garanti iş imkanı sunulması yönünde çalışmalar yapılmaktadır.

Ülkemizde saygın bir konuma sahip olan Denizbank 2016 Personel alımlarına başlamaktadır. Banka yeni vizyonu çerçevesinde genç bankacı adaylarına sunduğu banka iş ilanları ile garanti iş fırsatları yaratmaktadır.

Düzenlenen eğitim programları dahilinde adaylar temel bankacılık eğitim süreçlerinden geçirilerek asıl bankacılık sektörü hakkında bilgi sahibi olmaları, banka ürün ve hizmetlerini yakından tanımaları ve banka sınavlarının mantığını anlamarı üzerine kurulmuştur.

Önceki dönemlerde yine bu yönde çalışmalara imza atan Denizbank, İŞKUR iş ilanları içerisinde de bankacılık sektörünü temsil etmektedir. Adayların başvuru süreci başlamış olmakla beraber, 28 yaşını aşmamış olan MYO mezunu ve Lisans mezunu adaylara geri dönüş yaparak eğitim davetlerinde bulunmaya başlamıştır.
 

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Denizbank eğitim programına başvurularını ve detayları aşağıdaki bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/iletisim-merkezi-asistani-is-ilani/623972

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

  1. UZUNKÖPRÜ MYO MALİYE bölümü son sınıfı öğrencisiyim. Yakın akrabalarımdan başarı bankacılar olduğu için bende o doğrultuda yol alma istiyorum.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın