Ana SayfaGündemBatı Avrupa’nın En İyisi Odeabank Seçildi!

Batı Avrupa’nın En İyisi Odeabank Seçildi!
B

-

Global Finance tarafından her yıl düzenlenen ‘Dijital Bankacılık Ödülleri’nde bu yıl Odeabank rüzgarı esti. Odeabank sosyal medya kategorisinde dünyanın en iyisi seçilirken, 5 farklı kategoride de Batı Avrupa’nın En İyisi seçildi.

Global düzeyde önemli bir konuma sahip olan Global Finance, bu yıl on sekizinci defa dijital bankacılık ödüllerini dağıttı. 2017 Dünyanın En İyi Dijital Bankaları Ödülleri adı ile gerçekleştirilen törende Odeabank birçok kategoride başarıya imza atması ile dikkat çekti. Sosyal medya, bilgi güvenliği, yatırım hizmetleri kategorilerinde Batı Avrupa’nın en iyisi olarak seçilen Odeabank, 300’e yakın banka arasından birinciliği elde etmeyi başardı.

Sosyal medya kategorisinde dünyanın her yerinde hizmet veren 300’e yakın banka arasından dünyanın en iyisi seçilen Odeabank, aynı zamanda 5 farklı kategoride de Batı Avrupa’nın en iyisi ödülüne layık görüldü.

5 Farklı Kategoride Batı Avrupa’nın En İyisi Odeabank!

Odeabank, 2016 yılında olduğu gibi bu yıl da; bilgi güvenliği kategorisi, yatırım hizmetleri kategorisi ve sosyal medya kategorisinde Batı Avrupa’nın en iyi bankası seçilirken, bu ödüllerin aralarına en iyi web tasarımı ve en yenilikçi dijital banka kategorilerini de ekleyerek Batı Avrupa bölgesinde elde ettiği ödül sayısını 5’e çıkartmayı başardı.

Geçtiğimiz yıllarda aynı ödül töreninde fatura ödeme ve gösterimi, bilgi güvenliği, yatırım hizmetleri ve sosyal medya kategorilerinde Batı Avrupa’nın en iyisi seçilmeyi başaran Odeabank, kategoriler değişse de ödül sayısını düşürmedi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol