Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Gişe Yetkilisi Yeni Personeller Arıyor!

Akbank Gişe Yetkilisi Yeni Personeller Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank Gişe Yetkilisi pozisyonu için yeni personel alımları yapıyor. Banka personel alımları kapsamında olan bu işe alımlara başvuru yapacak olan kişiler için haberimizde başvuru şartlarından ve aranan özelliklerden bahsedilmiştir.

Banka Engelli Gişe Personeli Alımları

Akbank yeni personel iş başvurusu yapmak isteyen kişiler engelli adaylar arasından seçilecektir. Banka engelli personel kadrosunda görev vereceği yeni personellerde aradığı özellik ve nitelikleri de detaylı bir şekilde bildirdi.

Banka gişe engelli personeli iş başvurusu yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve en az lise mezuniyetlerinin olması gerekmektedir. Akbank gişe elemanı iş başvurusu sahiplerinin 1982 yılında ve sonrasında doğmuş olmaları da bankanın aradığı özelliklerdendir.

Akbank Gişe Personelleri Arıyor         

Akbank gişe personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin bankacılık mevzuatları hakkında bilgi sahibi olması da aranan niteliklerdendir. Adayların daha önceden Akbank’ın personel alımı iş ilanlarına başvuru yaparak herhangi bir işe alım mülakatına kayılmamış olması gerektiği de bildirilmiştir. Akbank yeni personel iş başvurusu yapan engelli bireylerin engel derecelerinin en az yüzde 40 olduğunu bir devlet hastanesinden alınmış raporla bankaya ibraz edebilmeleri de gerekmektedir.

Akbank İş Başvuruları

Akbank engelli gişe elemanı iş başvurusu yapan adaylar bankanın İnsan Kaynakları birimi tarafından yapılan ön değerlendirme sonucunda uygun oldukları düşünüldüğü takdirde iş görüşmesine çağrılacaktır. Bu davet sırasında kendilerine ulaşmakta sorun yaşanmaması için başvurularında bildirdikleri iletişim bilgilerinin tam ve doğru olduğundan emin olmaları gerekir. Akbank iş başvuruları 21 Aralık 2017 tarihine kadar sürecektir. Bu işe alımlarla ilgilenen tüm adaylar için gerekli bilgiler aşağıdaki bağlantıdadır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-engelli-1708125 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.