Akbank Gişe Yetkilisi Yeni Personeller Arıyor!

0

Akbank Gişe Yetkilisi pozisyonu için yeni personel alımları yapıyor. Banka personel alımları kapsamında olan bu işe alımlara başvuru yapacak olan kişiler için haberimizde başvuru şartlarından ve aranan özelliklerden bahsedilmiştir.

Banka Engelli Gişe Personeli Alımları

Akbank yeni personel iş başvurusu yapmak isteyen kişiler engelli adaylar arasından seçilecektir. Banka engelli personel kadrosunda görev vereceği yeni personellerde aradığı özellik ve nitelikleri de detaylı bir şekilde bildirdi.

Banka gişe engelli personeli iş başvurusu yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve en az lise mezuniyetlerinin olması gerekmektedir. Akbank gişe elemanı iş başvurusu sahiplerinin 1982 yılında ve sonrasında doğmuş olmaları da bankanın aradığı özelliklerdendir.

Akbank Gişe Personelleri Arıyor         

Akbank gişe personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin bankacılık mevzuatları hakkında bilgi sahibi olması da aranan niteliklerdendir. Adayların daha önceden Akbank’ın personel alımı iş ilanlarına başvuru yaparak herhangi bir işe alım mülakatına kayılmamış olması gerektiği de bildirilmiştir. Akbank yeni personel iş başvurusu yapan engelli bireylerin engel derecelerinin en az yüzde 40 olduğunu bir devlet hastanesinden alınmış raporla bankaya ibraz edebilmeleri de gerekmektedir.

Akbank İş Başvuruları

Akbank engelli gişe elemanı iş başvurusu yapan adaylar bankanın İnsan Kaynakları birimi tarafından yapılan ön değerlendirme sonucunda uygun oldukları düşünüldüğü takdirde iş görüşmesine çağrılacaktır. Bu davet sırasında kendilerine ulaşmakta sorun yaşanmaması için başvurularında bildirdikleri iletişim bilgilerinin tam ve doğru olduğundan emin olmaları gerekir. Akbank iş başvuruları 21 Aralık 2017 tarihine kadar sürecektir. Bu işe alımlarla ilgilenen tüm adaylar için gerekli bilgiler aşağıdaki bağlantıdadır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-engelli-1708125 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın