Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Sonbahar Kredi Kampanyası

Garanti Bankası Sonbahar Kredi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, ayda yüzde 1,34’ten başlayan faiz oranları ve 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları ile anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Anında ihtiyaç kredisi kapsamında Sonbahar Kredi Kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, müşterilerini şubelere kadar yormadan, hızlı kredi başvurusu yapma imkanı tanıyor.

Anında kredi başvurusu  Garanti İnternet, Garanti Cep ve bankanın web sitesinden yapılıyor. Banka kredi taleplerini inceliyor, uygun görülen ve onaylanan finansmanları ise anında müşterilerinin hesaplarına yatırıyor.

Anında kredi başvurusu yapanlar sadece 25 bin Türk Lirasına kadar finansman alabiliyor. Ancak söz konusu kampanyanın başvurusu için banka şubelerine giden müşteriler 25 bin Türk Lirasından daha yüksek tutarlarda kredi kullanabiliyor.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,34 ile yüzde 1,49 arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranları müşterilerin kredi notuna bağlı olarak değişip, tüm bireylerin kredi kullanımı süresince hayat sigortası yaptırmaları gerekiyor. Hayat sigortasının hesaplaması kişilerin yaşlarından cinsiyetlerine, aldıkları kredinin tutarından düzenlenen ödeme planının süresine göre değişkenlik gösteriyor.

10.000 TL Sonbahar Kredi Kampanyası

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile bireyler 10 bin TL tutarında finansman aldıklarında yüzde 1,34 oranında faiz uygulanırsa aylık kredi ödemesi 300,57 TL, kredi sonundaki toplam ödeme tutarı ise 14 bin 427,14 TL olmaktadır. Yüzde 1,39 ile yüzde 1,49 oranında faiz uygulandığında ise aylık kredi ödemeleri sırası ile 304,39 TL ve 312,11 TL, kredi sonunda toplam ödenecek tutarlar ise 14 bin 610,67 TL ve 14 bin 981,51 TL olmaktadır. Banka dosya masrafları için kredi tahsis ücreti tahsil eder. 10 bin TL için bu ücret 50 TL olmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.