Garanti Bankası Sonbahar Kredi Kampanyası

0

Garanti Bankası, ayda yüzde 1,34’ten başlayan faiz oranları ve 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları ile anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Anında ihtiyaç kredisi kapsamında Sonbahar Kredi Kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, müşterilerini şubelere kadar yormadan, hızlı kredi başvurusu yapma imkanı tanıyor.

Anında kredi başvurusu  Garanti İnternet, Garanti Cep ve bankanın web sitesinden yapılıyor. Banka kredi taleplerini inceliyor, uygun görülen ve onaylanan finansmanları ise anında müşterilerinin hesaplarına yatırıyor.

Anında kredi başvurusu yapanlar sadece 25 bin Türk Lirasına kadar finansman alabiliyor. Ancak söz konusu kampanyanın başvurusu için banka şubelerine giden müşteriler 25 bin Türk Lirasından daha yüksek tutarlarda kredi kullanabiliyor.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,34 ile yüzde 1,49 arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranları müşterilerin kredi notuna bağlı olarak değişip, tüm bireylerin kredi kullanımı süresince hayat sigortası yaptırmaları gerekiyor. Hayat sigortasının hesaplaması kişilerin yaşlarından cinsiyetlerine, aldıkları kredinin tutarından düzenlenen ödeme planının süresine göre değişkenlik gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

10.000 TL Sonbahar Kredi Kampanyası

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile bireyler 10 bin TL tutarında finansman aldıklarında yüzde 1,34 oranında faiz uygulanırsa aylık kredi ödemesi 300,57 TL, kredi sonundaki toplam ödeme tutarı ise 14 bin 427,14 TL olmaktadır. Yüzde 1,39 ile yüzde 1,49 oranında faiz uygulandığında ise aylık kredi ödemeleri sırası ile 304,39 TL ve 312,11 TL, kredi sonunda toplam ödenecek tutarlar ise 14 bin 610,67 TL ve 14 bin 981,51 TL olmaktadır. Banka dosya masrafları için kredi tahsis ücreti tahsil eder. 10 bin TL için bu ücret 50 TL olmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın