Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Bankacılık Ürün Satışı için Çok Sayıda Personel Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Bankacılık Ürün Satışı için Çok Sayıda Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, bünyesinde istihdam etmek için banka iş ilanı yayınladı.

Bankacılık ürünlerinin satışları için banka personel alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, iş ilanına başvuru yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istiyor.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek bireylerin 28 yaşını aşmamış olmaları gerekiyor. 28 ve üzeri yaşta olanların başvuruları kabul edilemeyecektir.

Sahada bankanın kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin satışlarını gerçekleştirecek olan adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaları gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden yahut Meslek Yüksek Okulu mezunu adayların başvuruları kabul edilecek olup, tüm adayların seyahat engellerinin bulunmaması, satış aktivitesi için sahada yani ofis dışında görev alabilecek pozisyonda bulunmaları gerekmektedir.

İnsan ilişki ve iletişiminin kuvvetli olunması, ikna yeteneklerinin gelişmiş olunması, zaman yönetiminde her zaman başarılı olan, zaman yönetimi kapsamında kendisini geliştirmiş olan adayların başvuruları kabul edilecek olup, aynı zamanda da bireylerin satış etkinlikleri kapsamında kendilerine güvenmeleri, her zaman aktif ve dinamik, işinde hızlı, sorumluluk alabilme ve sorumlulukları yerinde, eksiksiz yerine getirmeleri gerekmektedir.

Dış görünüme her zaman önem veren Yapı Kredi Bankası, başvuru yapacak adayların da dış görünümlerine önem vermesini, prezantabl olmalarını istemektedir.

Kişisel başarının ödül verildiği, eğitim ve kariyer olanağı olan bir ortamda çalışmak isteyen adayların başvuruları kabul edilecek olup, bireylerin bankacılık sektöründe kariyer hedefi olması da aranan kriterler arasında yer almaktadır.

Banka iş ilanı başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.