GarantiOne 5 Farklı Ödülün Sahibi Oldu!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası tarafından hazırlanan GarantiOne, MMA tarafından düzenlenen ‘Smarties Ödülleri’nde 5 farklı ödülün sahibi oldu.

Garanti Bankası tarafından 18 ve 25 yaş aralığındaki müşterilerine özel olarak hazırlanan GarantiOne uygulaması, Mobil Marketing Association (MMA) tarafından gerçekleştirilen Smarties Ödülleri’nde 5 farklı kategoride ödül yağmuruna tutuldu.  Garanti One’a bahsi geçen bu ödül yarışması kapsamında “Ürün / Hizmet Lansmanı Marka Bilinirliği” kategorisinde Altın, “Mobil Uygulama” kategorisinde Bronz, “Programa Bağlı Arayüz” kategorisinde Gümüş Ödül takdim edildi. Uygulama, Türkiye genelinde ise yine “Programa Bağı Arayüz” kategorisinde Altın ve “Mobil Uygulama” kategorisinde ise Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, mobil pazarlama sektörünün başarılı isimlerini belirlemek adına markalara takdim edilen Smarties Ödülleri hakkından bir takım açıklamalarda bulundu. Müdür Yardımcısı Başer açıklamalarında, mobil bankacılığın, tüm bankaların geliştirip piyasaya sunduğu hizmetlerden dolayı birbirini teşvik etmesi sebebiyle hızla gelişim gösterdiğini belirtti. Garanti Bankası’nın ise müşteri deneyimini esas alarak, kullanıcı dostu tasarımlar ile mobil bankacılık uygulamasını devamlı olarak güncelleştirdiklerini ve bu güncellemeyi de kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına göre gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Hayata geçirmiş oldukları GarantiOne uygulaması ile de Türkiye’deki ilk ve tek genç bankacılığını devraldıklarına dikkat çeken Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, söz konusu bu uygulamanın henüz 1 yıllık bir uygulama olmasına rağmen, MMA gibi önemli bir kuruluş tarafından 5 ödüle layık görülmesinin ayrı bir gurur ve mutluluk tablosu, bu tabloları daha çok görebilmek için de çalışmalara aralıksız olarak çalışacaklarını belirtti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...