Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapacak! Başvurular 4 Gün Sonra Son!

Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapacak! Başvurular 4 Gün Sonra Son!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, bünyesinde istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacağını duyurdu.

Yeteneklerini bankacılık alanında geliştirmek isteyen, her adımda yeni heyecanlar ile bir üst basamağa çıkmayı amaç edinenleri ekiplerine davet ettiklerini söyleyen Anadolubank, Gişe Asistanı alımları gerçekleştirecek.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlayacak olan Anadolubank, İstanbul’daki şubesi için banka personel alımı gerçekleştirecek. Banka iş ilanı başvurusu yapacak olan adayların İstanbul’da ikamet ediyor ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları, çalışacakları yere ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

En Az Üniversite Mezunu!

Adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yapacakları başvurularda Anadolubank tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylar ilk aşamada genel yetenek testi ve mülakatına tabi tutulacaktır. Testten ve mülakattan başarı elden edenler ise Anadolubank Operasyon servisinde Gişe Asistanı olarak görevine başlayacak.

Yaş Kriteri!

Söz konusu iş ilanı kapsamında adaylar için yaş kriteri belirlenmiştir. Bu kriter kapsamında erkek adayların 28 ve üzeri yaşı, bayan adayların ise 26 ve üzeri yaşı aşmamış olmaları talep edilmektedir. Bu yaşların üzerinde olan adayların başvuruları değerlendirme kapsamında yer almayacaktır.

Tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, bankacılık sektöründe kariyer hedeflerinin olması istenmektedir. Banka adayların detaylı bir CV oluşturmalarını isteyip, sınav organizasyonu hakkında bilgilendirmeyi sms ve e-mail kanalı ile iletecektir.

Başvurular 18 Kasım 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Anadolubank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...