Ana SayfaKredilerAnadolubank'tan 15.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Anadolubank’tan 15.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Eğitim masraflarından düğün harcamalarına, mobilyadan sağlık problemlerine, alışverişten tatile kadar tüm bireysel harcamalar kapsamında Anadolubank ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,57 olarak belirlenip, sabittir. Kredi faizleri vade süresine ya da bireylerin aldıkları kredinin miktarına göre değişkenlik göstermemektedir. Ancak bankanın kredi faiz oranlarında değişiklik yapabilir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan banka, kredi kullanımında müşterilerinin tüm ödeme süresince hayat sigortası yapmalarını istemektedir. Hayat sigortası bireylerin demografik bilgilerine bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca yine bankanın ihtiyaç kredisini kullanabilmek için kefil olması gerekmektedir.

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru sırasında banka müşterilerinden T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu ve yırtık olmayan kimlik belgelerini, aylık gelirlerini gösteren maaş bordrosu ya da gelir dokümanını ve ikametgah belgesini getirmelerini istemektedir. Aynı şekilde kefillerinde bu belgeleri getirmeleri gerekmektedir. İş yeri, arsa ya da konut gibi gayrimenkullerini beyan ederek kredi kullanacak bireylerin ise tapu fotokopisi getirmeleri istenmektedir.

Anadolubank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Düzenlenen ihtiyaç kredisi kapsamında 20 bin Türk Lirası tutarında finansman alan bireyler için 24 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık kredi taksitleri 1.043,58 Türk Lirası olmaktadır. 36 ve 48 ay vadeli ödeme planları düzenlenmesi halinde ise kredi taksitleri sırası ile 770,11 Türk Lirası ve 636,74 Türk Lirası olmaktadır. Yapılan kredi dosya masrafları için de temin edilen finansmanın en fazla yüzde 0,5’i kadar tahsis ücreti tahsil edilir. 20 bin Türk Lirası için tahsis ücreti ise 100 Türk Lirasına tekabül eder.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.