Ziraat Bankası 50.000 TL Masrafsız Kredi!

Ziraat Bankası, müşterilerinden kredi dosyası için yapılan harcamaların tutarını almadan 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları ile masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası, müşterilerinden kredi dosyası için yapılan harcamaların tutarını almadan 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları ile masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,34’ten başlıyor. Temin edilen finansman miktarı ya da düzenlenen ihtiyaç kredisi ödeme planına göre faiz oranlarında değişiklik yapmayan banka, sabit faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Bireylerin aylık kazançlarına en uygun ihtiyaç kredisi geri ödeme planı hazırlayan ve sunan Ziraat Bankası, hem her ay eşit tutarlardan oluşan ödeme planları hem de 3 ay da bir eşit tutarlardan oluşan ödeme planları olmak üzere 2 farklı çeşitte geri ödeme planı sunuyor.

İstihbarat ve haberleşme ücretini tahsil etmeden finansman desteği veren banka, kredi başvurusunda müşterilerinden nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi ve gelir belgesi talep etmektedir. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılıp, nüfus cüzdanı yerine sürücü belgesi ya da pasaportta geçerli olmaktadır. Bu belgelerin üzerinde T.C. kimlik numarasının yazılı olması ve yırtık olmaması gerekmektedir. Ayrıca gelir belgesi olmayan bireylere kredi verilmemektedir. Krediden yararlanmak isteyen her bireyin mutlaka çalışıyor ya da emekli olmuş ve düzenli geliri bulunuyor olması gerekmektedir.

50.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi dahilinde bireylerin kullanmış oldukları 50 bin Türk Lirası değerindeki kredi için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmesi halinde aylık ödenecek kredi tutarı   bin 502,83  TL’ye tekabül etmektedir. Yüzde 1,34 oranındaki faiz ile vade sonunda ödenecek toplam kredi miktarı ise 72 bin 135,69 TL olara hesaplanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.