Garanti Mortgage, En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

0

Telefon bankacılığı kanalı ile bankadan hizmet almak için araya müşterilerin aramalarına cevap vermek, Mortgage ürünleri hakkında bilgi edinmek isteyen bireylere dış arama gerçekleştirmek, müşteri isteği yönünde hizmet ve ürünlere ilişkin işlemlerin yapılması için Garanti Mortgage personel alımları yapacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi iş ilanı yayınlayan Garanti Mortgage, alım yapacağı personelleri yarı zamanlı yani part time olarak istihdam edecek.

İstanbul’daki Garanti Mortgage şubesi için alım yapılacak olup,bireylerin bu lokasyonda ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda olmaları, işe ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

En az ön lisans banka personel alımları yapılacak olup, yayınlanan iş ilanı için deneyimlilik aranmamaktadır. Lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencilerinin başvurularını da değerlendirecek olan banka, 30 yaş ve altındaki yaşta olan bireylerin başvurularını değerlendirecektir. 30 ve üzerindeki yaşta olanların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş, muaf ya da en az 1 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmemiş adayların başvuruları kabul edilmeyip, tüm adayların insan iletişim ve ilişkilerinin kuvvetli olması, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, satış yapma konusunda hem istekli hem de yetenekli olunması istenmektedir.

Adayların, hafta sonları 2 gün ve hafta için de 1 olmak üzere sabah 09.00 ile 18.00 saatleri arasında istihdam edileceklerdir.

Başvurular ise 17 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyip, uygun görülen aday ile iletişme geçilecektir.

Garanti Mortgage tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1897537

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın