Ana SayfaKredilerAyda 311 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi ABank'tan!

Ayda 311 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi ABank’tan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Dünya standartlarına çözüm odaklı hizmet anlayışı vizyonu ile müşterilerine kaliteli hizmet sunan ABank, tüm bireysel harcamaları kapsamında uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

ABank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,48 ile yüzde 1,53 arasında değişiklik gösteriyor. Düzenlenen ödeme planı süresine bağlı olarak faiz oranlarında değişiklik yapan banka, 0-3 ay ve 12-15 ay arasında yüzde 1,53 oranında, 3-6 ay ve 15-21 ay arasında yüzde 1,52 oranında, 6-12 ay ve 21-24 ay arasında yüzde 1,51 oranında, 24-36 ay arasında yüzde 1,50 oranında, 36-42 ay arasında yüzde 1,49 ve 42-48 ay arasında ise yüzde 1,48 oranında faiz uyguluyor. Temin edilen finansmanın miktarına bağlı olarak faiz oranlarında değişiklik yapılmayıp, bankanın müşteri özelinde bu oranları değiştirme hakkı bulunmaktadır.

ABank ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubesi haricinde herhangi başka bir başvuru kanalı bulunmamaktadır. Bireylerin kredi başvurusunda nüfus cüzdanlarını, ikametgah belgelerini ve gelir belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Gelir belgesi olmayan, aylık düzenli geliri olmayan bireylere kredi desteği verilmemektedir. Teminatsız ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan banka, kredi ödemeleri süresince tüm müşterilerinin hayat sigortası yapmalarını zorunlu tutmaktadır.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Abank’ın düzenlediği uygun faizli ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası tutarında finansman temin eden bireylerin 48, 36ve 24 ay vadeli ödeme planlarından herhangi birini tercih etmeleri halinde aylık ödeme tutarları sırası ile 311,3 Türk Lirası, 379,5 Türk Lirası ve 517,4 Türk Lirası olmaktadır. Uygulanan faiz oranları yüzde 1,48, yüzde 1,49 ve yüzde 1,50 olmaktadır. Hayat sigortasının ödemeleri ise kişilerin cinsiyetlerine, yaşlarına ya da aldıkları kredinin tutarına ve düzenlenen ödeme planı vadesine göre değişkenlik göstermektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.