Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, İstanbul’da istihdam etmek üzere banka personel alımları yapacak.

Tüketici Finansman Yetkilisi alımları gerçekleştirecek olan Burgan Bank, adaylara bazı kriterler sunmuştur. Adayların detaylı CV göndermesi gerekip, banka son başvuru tarihi sonrasında uygun gördüğü adaylar ile iletişme geçecektir.

Tüketici Finansmanı Yetkilisi İş İlanı

Sürekli ve tam zamanlı olarak İstanbul’da istihdam edilecek adayların bu lokasyonda ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek pozisyonda olmaları, işe ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir.

Banka  iş ilanı başvurusu yapacakların en az ön lisans mezunu olmalarını isteyen Burgan Bank, tüm adayların Bayii Yönetimi ve Satış alanında en az 3 sene deneyim sahibi olmuş olmalarını istemektedir.

Bireysel Bankacılık Alternatif Satış Kanalları Satış Bölümü’ne ilişkin olarak, ofis dışında yani sahada aktif bir şekilde bayi ziyaretleri gerçekleştirilip, yönetimi altındaki şubelerin verimli bir şekilde faaliyetlerine devam ettirerek hedeflerine ulaşılmasını sağlama işi yapılacaktır.

Tüm adayların diksiyonlarının çok iyi olmasını, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi ve kuvvetli olmasını isteyen banka, aynı zamanda da ikna yeteneklerinin gelişmiş, sorunları çözme becerileri gelişmiş olmasını talep etmektedir.

Açılan banka iş ilanı kapsamında yoğun çalışma temposu olacak olup, adayların bu yoğun tempoya uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Sunulan bir diğer kriter ise B sınıfı sürücü belgesine sahip olunmasıdır. Adayların aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri, hem şehir için hem de şehir dışında araç kullanabilmeleri, şehirlerarası seyahatler için herhangi bir engellerinin olmaması istenmektedir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Başvurular ise 24 Kasım 2017 Cuma günü yani 4 gün sonra sona erecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-tuketici-finansmani-yetkilisi-1880407?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın