Denizbank, En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapacak!

0

Denizbank, İstanbul ilinin her iki yakasında bulunan şubeleri için banka personel alımları yapacak.

Telefonda Satış Temsilcisi alımları yapacağını duyuran banka, en az lise mezunu personel alımları gerçekleştirecek.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adayların İstanbul’da ikamet ediyor ve işe ulaşım problemlerinin olmamasını istemektedir. Açılan banka iş ilanı için yaş kriteri belirleyen banka, 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş adayların başvurularını kabul edecektir. Denizbank, tüm adayların telefonda satış ile müşteri geri kazanımı yapabilecek deneyiminin olmasını, MS Office programları hakkında bilgili ve ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Ekip içinde çalışacak olan bireylerin ekibe uyum sağlamaları, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, insan ilişkilerinde iyi olmaları, insan iletişimlerinin kuvvetli olması istenip, ikna yeteneklerinin de gelişmiş, hedefe yönelik ve müşteri merkezli çalışılması istenmektedir.

İş disiplinine çok önem veren Denizbank, banka iş başvurusu yapacak adayların da aynı önemi vermelerini, sorumluluklarını zamanında, eksiksiz yerine getirmelerini istemektedir. Adaylardan istenen bir diğer unsur ise etkili ses tonudur. Tüm adayların etkili ses tonunun olması talep edilip, diksiyonlarını da düzgün kullanmaları talep edilmektedir. Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Denizbank Telefonda Satış Temsilcisi iş ilanı için son başvurusu tarihi ise 30 Aralık 2017’dir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-1906498?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın