HSBC, Engelli Banka Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru Tarihi 24 Kasım!

0

HSBC Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere engelli banka personel alımları yapacak.

Memur alımları yapacağını duyuran HSBC, banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların en az lise mezunu olmasını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerin açılan iş ilanı kapsamında deneyimlerinin bulunması şart değildir. Deneyimsiz banka personel alımları yapacak olan HSBC, adayları İzmir’deki şubesinde istihdam edecektir. Bu nedenle bireylerin ya İzmir’de ikamet ediyor olması ya da İzmir’de ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Bankada yeni başlayan pozisyonda işe başlayacak adayların Türkiye İş Kurumu’na kayıtlarının olması gerekmektedir. Tüm adayların MS Office programlarını hakkında donanımlı bilgiye sahip, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları talep edilip, yine tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, insanlara karşı her zaman güler yüzlü olmaları, sorumlulukları yerinde ve eksiksiz yerinde getirmeleri istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yapacakları banka iş başvuruları da değerlendirilecektir.

Şube ağını sürekli genişleten, kadrolarını büyüten, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için teknolojik alt yapısını geliştiren HSBC Bankası, adayların bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde karşı tarafa aktarmalarını, müşterilere her zaman çözüm odaklı yaklaşmalarını istemektedir. Dış görünüme önem veren banka, adayların da aynı önemi vermelerini, prezantabl olmalarını talep etmektedir.

HSBC Bankası iş ilanı başvuruları 24 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra iş başvurularını değerlendirip, uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

HSBC Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-izmir-engelli-memur-1724178?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın