Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC, Engelli Banka Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru Tarihi 24 Kasım!

HSBC, Engelli Banka Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru Tarihi 24 Kasım!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere engelli banka personel alımları yapacak.

Memur alımları yapacağını duyuran HSBC, banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların en az lise mezunu olmasını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerin açılan iş ilanı kapsamında deneyimlerinin bulunması şart değildir. Deneyimsiz banka personel alımları yapacak olan HSBC, adayları İzmir’deki şubesinde istihdam edecektir. Bu nedenle bireylerin ya İzmir’de ikamet ediyor olması ya da İzmir’de ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Bankada yeni başlayan pozisyonda işe başlayacak adayların Türkiye İş Kurumu’na kayıtlarının olması gerekmektedir. Tüm adayların MS Office programlarını hakkında donanımlı bilgiye sahip, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları talep edilip, yine tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, insanlara karşı her zaman güler yüzlü olmaları, sorumlulukları yerinde ve eksiksiz yerinde getirmeleri istenmektedir.

Ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yapacakları banka iş başvuruları da değerlendirilecektir.

Şube ağını sürekli genişleten, kadrolarını büyüten, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için teknolojik alt yapısını geliştiren HSBC Bankası, adayların bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde karşı tarafa aktarmalarını, müşterilere her zaman çözüm odaklı yaklaşmalarını istemektedir. Dış görünüme önem veren banka, adayların da aynı önemi vermelerini, prezantabl olmalarını talep etmektedir.

HSBC Bankası iş ilanı başvuruları 24 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra iş başvurularını değerlendirip, uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

HSBC Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-izmir-engelli-memur-1724178?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...