Kuveyt Türk Katılım Bankası Banka Personel Alımları Yapacak! Son Başvurusu Tarihi 6 Aralık!

0

Kuveyt Türk Katılım Bankası, sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımları yapacak.

Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı alımları yapacağını duyuran Kuveyt Türk Katılım Bankası ile ilgili detaylar haberimizde…

Açılan iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir. Üniversitelerin de ilgili bölümlerinden mezun olunması istenip, bu bölümler İletişim Fakültesi’nin bölümleridir. Adayların Kurumsal İletişim, Reklam ve Pazarlama İletişimi alanlarında bilgi sahibi, deneyimli olmalarını isteyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, tüm adayların katılım bankacılığı alanında çalışmaya isteklerinin olmasını, bu alanda kariyer hedeflemelerini aynı zamanda da ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalarını talep etmektedir.

Prezantabl olunmasına çok önem veren banka, banka iş başvurusu yapacak adaylarında buna çok önem vermelerini, hem yazılı hem de sözlü iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmasını, organizasyon, planlama ve takip yönlerinin gelişmiş olmasını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını, ekibe uyum sağlamalarını, dinamik bir ortamda hem hızlı hem de müşteri ve sonuç odaklı çalışabilmelerini, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde karşı tarafa aktarabilmelerini istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Banka iş ilanına başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerlikten muaf olan ve tecil ettirmiş olanların başvuruları da kabul edilecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın açmış olduğu iş ilanına başvurular 6 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Banka bu tarihten sonra iş başvurularını değerlendirip, uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-1765295?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın