Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank, Türkiye Geneli Üniversite Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Akbank, Türkiye Geneli Üniversite Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de çok sayıda şubesi bulunan, şubelerini sürekli olarak genişleten, uzman kadroları ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan Akbank, Türkiye Geneli banka personel alımları yapacak.

KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımları yapacak olan Akbank, Türkiye Geneli alım yapacak olup, şubelerine açık pozisyonlara göre adayların sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

En az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacağını açıklayan Akbank, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam eden öğrencilerin banka iş başvurularını da değerlendirmeye alacaktır. Ancak üniversiteden mezun olunması kesin konulan şartlardandır.

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların Krediler, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi sistemleri ile birlikte mali analiz konularında bilgili ve donanımlı olmasını isteyen banka, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi alanında öncesinde en az 4 sene ve en fazla 10 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmalarını istemektedir. Bireylerin Kobi Bankacılığı ürünlerinin  pazarlama kapsamında deneyim sahibi olmaları talep edilmektedir.

Söz konusu kriterlere ek olarak aranan bir diğer unsur ise yabancı dil bilgisidir. İngilizce bilinmesi zorunlu kriter olmayıp, İngilizce bilen adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında yer alacaktır. Her zaman müşteri odaklı çalışma, problemlere hızlı çözüm bulma, problem çözme yeteneğinin gelişmiş olunması, ikna yeteneğinin gelişmiş olunması istenip, aynı zamanda da ekip çalışmalarında başarılı olunması, uyum gösterilmesi istenmektedir. Erkek adayların ise askerliklerini tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular 21 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-kobi-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722107?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.