Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank, Türkiye Geneli Üniversite Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Akbank, Türkiye Geneli Üniversite Mezunu Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de çok sayıda şubesi bulunan, şubelerini sürekli olarak genişleten, uzman kadroları ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan Akbank, Türkiye Geneli banka personel alımları yapacak.

KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımları yapacak olan Akbank, Türkiye Geneli alım yapacak olup, şubelerine açık pozisyonlara göre adayların sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

En az ön lisans mezunu banka personel alımları yapacağını açıklayan Akbank, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam eden öğrencilerin banka iş başvurularını da değerlendirmeye alacaktır. Ancak üniversiteden mezun olunması kesin konulan şartlardandır.

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların Krediler, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi sistemleri ile birlikte mali analiz konularında bilgili ve donanımlı olmasını isteyen banka, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi alanında öncesinde en az 4 sene ve en fazla 10 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmalarını istemektedir. Bireylerin Kobi Bankacılığı ürünlerinin  pazarlama kapsamında deneyim sahibi olmaları talep edilmektedir.

Söz konusu kriterlere ek olarak aranan bir diğer unsur ise yabancı dil bilgisidir. İngilizce bilinmesi zorunlu kriter olmayıp, İngilizce bilen adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında yer alacaktır. Her zaman müşteri odaklı çalışma, problemlere hızlı çözüm bulma, problem çözme yeteneğinin gelişmiş olunması, ikna yeteneğinin gelişmiş olunması istenip, aynı zamanda da ekip çalışmalarında başarılı olunması, uyum gösterilmesi istenmektedir. Erkek adayların ise askerliklerini tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular 21 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-kobi-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722107?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.