Ana SayfaKredilerAlbaraka Türk'ten 20.000 TL İhtiyaç Finansmanı!

Albaraka Türk’ten 20.000 TL İhtiyaç Finansmanı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Albaraka Türk Katılım Bankası, beyaz eşya, mobilya, televizyon alımları ya da tatil, eğitim, sağlık gibi bireysel harcamaları için ihtiyaç finansmanı sunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,40 olarak belirlenmiştir. Müşterilerinin harcamaları için kullanacağı finansmanın miktarına ya da düzenlenen kredi geri ödeme süresine bağlı olarak kar payı oranlarında değişiklik yapmayan banka, sabit kar payı oranları ile finansman desteği vermektedir.

Müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun ihtiyaç finansmanı ödeme planlarını düzenleyen banka, 48 ay vadeye kadar uzanan her ay eşit tutarlara ödemeler, 2, 3 ya da daha uzun süreli periyotlarda olan ödemeler ile de imkan sağlamaktadır.

Albaraka Türk, finansman için yapılan dosya masrafları kapsamında temin edilen finansman tutarının en fazla binde beşi kadar tahsis ücreti tahsil etmektedir. Tahsis ücretine banka sigorta muamele vergisini dahil etmeden hesaplama yapılıp, başvuru esnasında bilgi ve belge eksikliği olmadığı zaman 24 saat içinde kredinin onaylanıp onaylanmadığı sonuçlanmaktadır. Finansman kapsamında banka müşterilerinin nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgesini istemektedir.

20.000 TL İhtiyaç Finansmanı

Albaraka Türk’ten 48 ay vadeli ödeme planı ile 20 bin Türk Lirası tutarında finansman alan bireylerin aylık yüzde 1,40 kar payı oranı ile ödeyecekleri taksit tutarı 610,31 Türk Lirası, vade sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 29 bin 295,05 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 20 bin Türk Lirası için alınan tahsis ücreti ise 100 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.