Ana SayfaBanka İş İlanlarıT-Bank, Part-Time Personel Alımı Yapacak!

T-Bank, Part-Time Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

TurklandBank (T-Bank), İstanbul Şişli’de şubesinde istihdam etmek için banka personel alımı yapacağını duyurdu.

Çevirmen alımı yapacağını duyuran T-Bank, açılan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların İstanbul Şişli ve çevre ilçelerinde ikamet ediyor ya da bu lokasyona hiçbir şekilde ulaşım problemlerinin olmamasını istemektedir.

Kurumu değerli kılanın çalışanlarının olduğuna inan, kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyen, bu kapsamda da önemli ölçütte eğitim yatırımları yapan T-Bank, İngilizce Çevirmen alımı yapacak olup, adayların en az üniversite mezunu olmaları gerekmektedir.

Sosyal etkinlikler ile iş dışında da birbirine her zaman bağlı olan, deneyimli, işinde uzman, dinamik ir ekibe sahip olan T-Bank, banka iş başvurusu yapacak adayların ekibe uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını, sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, sorumlulukları eksiksiz zamanında yerine getirilmesini istemektedir.

Part-Time /Yarı Zamanlı İngilizce Çevirmen alımı yapılacak olup, adayların part-time çalışmaya uygun olmaları gerekmektedir. En az 2 sene olmak üzere bankacılık ve finans sektöründe deneyim sahibi olunmuş olması istenip, adaylar banka tarafından hazırlanan kredi paketlerinin çevirmenliği yapacaklardır.

Tüm adayların bankacılık terminolojisine hakim olmalarını isteyen banka, yine tümünün detaylara önem vermelerini, her zaman dikkatli ve bir o kadar da düzenli olmalarını, ileri seviyede İngilizce bilgisine ek olarak aynı zaman da Türkiye’yi çok iyi bir şekilde kullanmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.

T-Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turklandbank-cevirmen-1916824?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.