Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Engelli Ofis Destek Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Engelli Ofis Destek Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Engelli Ofis Destek Yetkilisi Alımları Yapacak! Detaylar...

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda İstanbul şubelerinde görevlendirmek üzere Engelli Ofis Destek Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Banka iş ilanları kapsamında yayımlanan ilana göre adayların en az lise mezunu olmasına bakılacak.

Engelli Ofis Destek Yetkilisi İşe Alım Şartları

Engelli Ofis Destek Yetkilisi alımları yapacağını duyuran Yapı Kredi Bankası, banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir.  Ön lisans ve lisans öğrencilerinin yapacakları banka iş başvuruları da değerlendirilecek olup, adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.  Bu sebeple öğrenci adayların ders saatleri ile çalışma saatlerinin çakışmaması gerekmektedir.

  • En az lise mezunu olması,
  • Dış görünümlerine özen göstermesi,
  • Prezantabl olması,
  • Bilgisayar kullanabiliyor olması,
  • İnsan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli ve iyi olması,
  • Ekip çalışmalarında istenilen başarının elde edilmesini, ekibe uyum sağlanması,
  • Öğrenmeye ve araştırmaya her zaman istekli olması,
  • Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (engel oranı en az %40 olan) olması gerekmektedir.

Bu gibi şartlara sahip olan adaylar, ön başvurularını kariyer.net üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Detayları

Engelli Ofis Destek Yetkilisi işi kapsamında deneyimlilik aranmayıp, tüm adayların CV’lerinde engellerini tam açıklamaları, Heyet raporlarında yazan engel derecesini de yüzdesel olarak belirtmeleri istenmektedir. Adaylar, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirmeye alınacaklardır.

Engelli kadrosu için banka personel alımları gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası, yayımlamış olduğu ilanında son başvuru tarihi hakkında herhangi bir detay vermemiş olup, tarihlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-ofis-destek-yetkilisi-750564

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.