Girişimcilerin Hem Finansmana, Hem de Bilgiye İhtiyacı Var!

Google Haberlere Abone Ol:

Sabancı Üniversitesi Girişimcilik Kurulu ile Akbank’ın işbirliğinde Türkiye’deki girişimcilere destek olamk adına yürütülen Akbank Girişimci Geliştirme Programı 2017 yılı için mezunlarını verdi.

Akbank, Sabancı Üniversitesi Girişimcilik Kurulu ile oldukça önemli bir eğitim programına imza attı. Akbank Girişimci Geliştirme Programı adı ile verilen eğitimlerin 2017 yılı öğrencileri mezun oldu. Programı tamamlayan girişimciler, Karaköy Minerva Palas’ta düzenlenen tören ile sertifikalarını aldılar.

Akbank Girişimci Geliştirme Programı 2017 Mezunları Sertifikalarını Aldı

Sertifika töreninin açılış konuşmasını Sabancı Üniversitesi Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şirin Tekinay yaptı. Açılış konuşması sonrasında Akbank KOBİ Bankacılığı’ındna Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz’un gerçekleştirdiği konuşma ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Seçil Şendağ tarafından gerçekleştirilen konuşma ile devam etti. Törenin ana konuşmasını ise girişimci ve venture capitalist Selçuk Ergin tarafından yapıldı.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

Konuşmasında dünya ekonomisinde hem kalıcı olacak, hem iş yaratacak, hem de istikrar sağlayacak fikir ve girişimlere her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğunu ifade eden Oğuz, Türkiye’de girişimcilere daha fazla fırsat sağlanması gerektiğini, Akbank olarak girişimciliğin büyüyen ekonomiler arasında girişimciliğin oldukça önemli bir bileşen olduğunu, çok uluslu dev şirketlerin büyük bir kısmının küçük girişimlerden meydana geldiğini,  bir girişimin hayata geçmesi için finansman, yönetim tecrübesi, iş fikri gibi kriterlerin olduğunu, çoğu zaman girişimcilerin finansmana erişim konusunda problem yaşadığını, küresel rekabet ortamında girişimcilerin her birinin hem finans, hem pazarlama, hem de strateji geliştirme noktasında finansmana ek olarak bilgiye de ihtiyaç duyduğunu, Akbank Girişimci Geliştirme Programı ile birlikte girişimcilerin işlerini daha hızlı büyütebilmelerini umduklarını ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.