Banka İş İlanları Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapacak!

Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapacak!

Son Güncelleme:

Akbank’ın Gebze Şekerpınar’da yer alan Akbank Bankacılık Merkezi’ndeki Çağrı Merkezi biriminde istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacak olan Akbank, açılan iş ilanına başvuru yapacak olan adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, 1989 yılında ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları, üniversitelerin hem ön lisans hem de lisans olmak üzere ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenirken, aynı zamanda da Gebze Şekerpınar’da bulunan şubeye ilişkin olarak adayların İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ya da Kocaeli’de ikamet ediyor olmaları yahut söz konusu lokasyona ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Banka iş ilanı kapsamında adayların bankanın öncesinde yapılmış olan işe alım sınavlarından herhangi birine katılım göstermemiş olmaları ya da bankanın düzenlemiş olduğu işe alım sınavlarının sözlü aşamalarında başarısız olmamış olmaları istenirken,  tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin güçlü olmaları, sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, alınan sorumlulukların eksiksiz bir şekilde zamanında yerine getirilmesi, bankanın misyon ve vizyonunun en iyi şekilde karşı tarafa yansıtılmasını, her zaman güler yüzlü olunması istenmektedir.

Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları ile kriter sunulmuştur. Yapılacak iş kapsamında deneyimlilik aranmayıp, başvurular ise 12 Ocak 2018 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ilan kapanıp, yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Banka uygun gördüğü adaylar ile iletişme geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-1706180?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,253BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,785TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,510TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler