Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank, Engelli Banka Personel Alımı Yapacak!

Şekerbank, Engelli Banka Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, Tekirdağ’daki şubesinden görevlendirmek üzere engelli banka personel alımı yapacak.

Şube Operasyon Destek Görevlisi alımı yapacağını duyuran Şekerbank, banka iş başvurusunda bulunacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan adayların Tekirdağ’da ikamet ediyor ya da Tekirdağ’da ikamet edebilecek pozisyonda olmalarını istemektedir. İşe ulaşım problemi olmayacak, almış olduğu sorumlulukları zamanında eksiksiz bir şekilde yerine getirecek adayların başvuru yapmasını isteyen Şekerbank,  adayların engel durumlarının ofis içi ya da ofis dışında aktif bir şekilde çalışmaya uygun olmasını istemektedir.

Banka iş ilanı başvuru yapacak adayların bilgisayar kullanımı hakkında bilgi sahibi, hızlı ve pratik bir şekilde bilgisayar kullanabiliyor olmaları yapacakları başvuruların ön değerlendirme kapsamında değerlendirilmesine yardımcı olmaktadır. Tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, ekip arkadaşları ile iyi anlaşmalı istenip, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, her zaman güler yüzlü ve pozitif olmaları, dış görünümlerine önem vermeleri, prezantabl olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde karşı tarafa aktarılması istenmektedir.

Yapılacak olan iş için banka deneyimlilik aramamaktadır. Deneyimsiz olan adayların başvuruları da değerlendirilecek olup, tüm adayların başvuruları Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilecektir.

Açılan iş ilanına başvurular 30 Aralık 2017 tarihinde sona erecek olup, bu tarihten sonra banka iş ilanlarını değerlendirecek ve uygun gördüğü aday ile iletişime geçecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-sube-operasyon-destek-gorevlisi-tekirdag-1906596?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.