Banka İş İlanları Şekerbank, Engelli Banka Personel Alımı Yapacak!

Şekerbank, Engelli Banka Personel Alımı Yapacak!

Son Güncelleme:

Şekerbank, Tekirdağ’daki şubesinden görevlendirmek üzere engelli banka personel alımı yapacak.

Şube Operasyon Destek Görevlisi alımı yapacağını duyuran Şekerbank, banka iş başvurusunda bulunacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan adayların Tekirdağ’da ikamet ediyor ya da Tekirdağ’da ikamet edebilecek pozisyonda olmalarını istemektedir. İşe ulaşım problemi olmayacak, almış olduğu sorumlulukları zamanında eksiksiz bir şekilde yerine getirecek adayların başvuru yapmasını isteyen Şekerbank,  adayların engel durumlarının ofis içi ya da ofis dışında aktif bir şekilde çalışmaya uygun olmasını istemektedir.

Banka iş ilanı başvuru yapacak adayların bilgisayar kullanımı hakkında bilgi sahibi, hızlı ve pratik bir şekilde bilgisayar kullanabiliyor olmaları yapacakları başvuruların ön değerlendirme kapsamında değerlendirilmesine yardımcı olmaktadır. Tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, ekip arkadaşları ile iyi anlaşmalı istenip, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, her zaman güler yüzlü ve pozitif olmaları, dış görünümlerine önem vermeleri, prezantabl olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde karşı tarafa aktarılması istenmektedir.

Yapılacak olan iş için banka deneyimlilik aramamaktadır. Deneyimsiz olan adayların başvuruları da değerlendirilecek olup, tüm adayların başvuruları Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilecektir.

Açılan iş ilanına başvurular 30 Aralık 2017 tarihinde sona erecek olup, bu tarihten sonra banka iş ilanlarını değerlendirecek ve uygun gördüğü aday ile iletişime geçecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-sube-operasyon-destek-gorevlisi-tekirdag-1906596?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,620TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler