Şekerbank, Engelli Banka Personel Alımı Yapacak!

Şekerbank, Tekirdağ’daki şubesinden görevlendirmek üzere engelli banka personel alımı yapacak.

Şube Operasyon Destek Görevlisi alımı yapacağını duyuran Şekerbank, banka iş başvurusunda bulunacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan adayların Tekirdağ’da ikamet ediyor ya da Tekirdağ’da ikamet edebilecek pozisyonda olmalarını istemektedir. İşe ulaşım problemi olmayacak, almış olduğu sorumlulukları zamanında eksiksiz bir şekilde yerine getirecek adayların başvuru yapmasını isteyen Şekerbank,  adayların engel durumlarının ofis içi ya da ofis dışında aktif bir şekilde çalışmaya uygun olmasını istemektedir.

Banka iş ilanı başvuru yapacak adayların bilgisayar kullanımı hakkında bilgi sahibi, hızlı ve pratik bir şekilde bilgisayar kullanabiliyor olmaları yapacakları başvuruların ön değerlendirme kapsamında değerlendirilmesine yardımcı olmaktadır. Tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, ekip arkadaşları ile iyi anlaşmalı istenip, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, her zaman güler yüzlü ve pozitif olmaları, dış görünümlerine önem vermeleri, prezantabl olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde karşı tarafa aktarılması istenmektedir.

Yapılacak olan iş için banka deneyimlilik aramamaktadır. Deneyimsiz olan adayların başvuruları da değerlendirilecek olup, tüm adayların başvuruları Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilecektir.

Açılan iş ilanına başvurular 30 Aralık 2017 tarihinde sona erecek olup, bu tarihten sonra banka iş ilanlarını değerlendirecek ve uygun gördüğü aday ile iletişime geçecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-sube-operasyon-destek-gorevlisi-tekirdag-1906596?

İlgili:  Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.