Ana SayfaGündemVakıfbank'ın 2018 Hedefi Yüzde 15'den Fazla Büyüme!

Vakıfbank’ın 2018 Hedefi Yüzde 15’den Fazla Büyüme!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank Genel Müdürü Özcan, gün içerisinde yaptığı açıklamada Türkiye’de gerçekleştirilen mega projeler için önemli destekler sunduklarını, Türkiye’nin milli otomobili projesine finansman sağlayabilmek için de çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Şu ana kadar geçen süreçte Türkiye’de gerçekleşen mega projelere 3,5 milyar Dolar tutarında bir finansman desteği sağladıklarını vurgulayan Vakıfbank Genel Müdürü Özcan, Türkiye’nin otomobili projesine de finansman desteği sağlayabilmek adına çalışmalara başladıklarını ifade etti. Konuşmasında birçok önemli konuya değinen Özcan’ın yaptığı açıklamalardan satır başları ise şu şekilde;

2 Milyondan Fazla Mobil Müşteriye Ulaşıldı

Basın toplantısında hem gündeme, gem de Vakıfbank’a ait önemli bilgi paylaşımları gerçekleştiren Özcan, Vakıfbank’ın dijital bankacılık alanında öncü bankalardan bir tanesi olma yolunda ilerlediğini, mobil bankacılık alanında 2 milyondan fazla müşteri kapasitesine sahip olduklarını ve alt yapının da önemli bir güce kavuştuğunu ifade etti.

Tüm Genel Müdürlükler Tek Binaya Toplanıyor

Gelecek ay içerisinde genel müdürlük binasını Ümraniye’de yer alan yeni binaya taşıyacaklarını da aktaran Özcan, Ankara’da 2 adet, İstanbul’da ise 6 adet olan genel müdürlük binalarını Ümraniye’deki 50 bin metrekare büyüklüğündeki kiralık binada tek çatı altında taşıyacaklarını dile getirdi.

2018 Hedefi Yüzde 15’in Üzerinde Büyüme!

2018 yılında Vakıfbank’ın büyüme hedefinin yüzde 15’in üzerinde olduğunu dile getiren Özcan, ülke genelindeki şube sayısının 950 rakamına ulaşacağını, aktif çalışan sayısının ise 16 bin 500 kişiye kadar yükseleceğini dile getirdi. Merak edilen konulardan bir tanesi olan Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ait hisselerin Hazine’ye devredilmesi konusuna da değinen Özcan, bu konudaki görüşmelerin devam ettiğini ifade etti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...