Ana SayfaGündemVakıfbank'ın 2018 Hedefi Yüzde 15'den Fazla Büyüme!

Vakıfbank’ın 2018 Hedefi Yüzde 15’den Fazla Büyüme!
V

-

Vakıfbank Genel Müdürü Özcan, gün içerisinde yaptığı açıklamada Türkiye’de gerçekleştirilen mega projeler için önemli destekler sunduklarını, Türkiye’nin milli otomobili projesine finansman sağlayabilmek için de çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Şu ana kadar geçen süreçte Türkiye’de gerçekleşen mega projelere 3,5 milyar Dolar tutarında bir finansman desteği sağladıklarını vurgulayan Vakıfbank Genel Müdürü Özcan, Türkiye’nin otomobili projesine de finansman desteği sağlayabilmek adına çalışmalara başladıklarını ifade etti. Konuşmasında birçok önemli konuya değinen Özcan’ın yaptığı açıklamalardan satır başları ise şu şekilde;

2 Milyondan Fazla Mobil Müşteriye Ulaşıldı

Basın toplantısında hem gündeme, gem de Vakıfbank’a ait önemli bilgi paylaşımları gerçekleştiren Özcan, Vakıfbank’ın dijital bankacılık alanında öncü bankalardan bir tanesi olma yolunda ilerlediğini, mobil bankacılık alanında 2 milyondan fazla müşteri kapasitesine sahip olduklarını ve alt yapının da önemli bir güce kavuştuğunu ifade etti.

Tüm Genel Müdürlükler Tek Binaya Toplanıyor

Gelecek ay içerisinde genel müdürlük binasını Ümraniye’de yer alan yeni binaya taşıyacaklarını da aktaran Özcan, Ankara’da 2 adet, İstanbul’da ise 6 adet olan genel müdürlük binalarını Ümraniye’deki 50 bin metrekare büyüklüğündeki kiralık binada tek çatı altında taşıyacaklarını dile getirdi.

2018 Hedefi Yüzde 15’in Üzerinde Büyüme!

2018 yılında Vakıfbank’ın büyüme hedefinin yüzde 15’in üzerinde olduğunu dile getiren Özcan, ülke genelindeki şube sayısının 950 rakamına ulaşacağını, aktif çalışan sayısının ise 16 bin 500 kişiye kadar yükseleceğini dile getirdi. Merak edilen konulardan bir tanesi olan Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ait hisselerin Hazine’ye devredilmesi konusuna da değinen Özcan, bu konudaki görüşmelerin devam ettiğini ifade etti.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol