Fibabanka İş Analiz Uzmanı Alımları Yapacak!

Fibabanka, sürekli ve tam zamanlı İstanbul’da istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

İş Analiz Uzmanı alımı yapacağını açıklayan Fibabanka,  banka iş başvurusu yapacak olan adayların en az üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin ise ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. Bu bölümler 4 yıllık eğitim veren Mühendisli Fakültesi bölümleri olmaktadır.

Banka iş ilanı kapsamında adayların ileri seviyede İngilizce Dil Bilgisinin olmasını isteyen banka,tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinin gelişmiş, iletişim becerileri yüksek, ekip çalışmalarında her zaman uyumlu ve başarılı, sorumluluk sahibi, alınan sorumlulukların zamanında eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi, iş önceliklerinin en iyi şekilde planlanması, her zaman sonuç ve müşteri odaklı çalışılması, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetimi konusunda iyi olmaları, koordinasyon ve plana yeteneklerinin son derece iyi olması istenmektedir.

Yazılım geliştirme ve raporlama isteklerinin yanı sıra analiz, tasarım ve geliştirme sonrasında test faaliyetlerine ilişkin olarak Bilgi Teknolojileri politika ve Prosedürlerine uygun bir şekilde yapılması, proje ve geliştirme taleplerinin canlı ortama alınmasının sağlanması, hata, yazılım geliştirme ve değişiklik yöntemi ile ilgili çağrılara yanıt verilmesi, yazılım sorumlusuna bunların aktarılmasının sağlanması görevlerini yapacak olan adayların düzenli raporlama alışkanlığının olması, dokümantasyona önem vermeleri istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenip, tüm adaylara ilişkin olarak bankacılık sektöründe ve bankacılık ürünleri kapsamında 3-4 yıllık bilgisi ve tecrübesi olan bireylerin başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir. Başvurular ise 9 Aralık tarihinde sona erecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-is-analizi-uzmani-1560795?

İlgili:  Garanti Bankası Genç Müşteri Danışmanları Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.