Yapı Kredi Bankası, Müşteri İletişim Merkezi’ne En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

0

Yapı Kredi Bankası, İzmir Müşteri İletişim Merkezinde istihdam etmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Müşteri İletişim Merkezi Satış Yetkilisi alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, iş başvurusunda bulunacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını talep edip, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin başvurularını da değerlendirecektir.

Belirlenen hedefler kapsamında bankacılık ürünlerinin satışında görev alabilecek banka personel alımı yapan banka, adayları sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecek olup, tüm adayların 28 ve üzeri yaşta olmamalarını istemektedir. Sadece 28 yaşın altında olan bireylerin başvurularını değerlendirilip, öğrenci adayların ise devam zorunluluğunun olmaması istenmektedir.

Diksiyona çok önem veren banka, banka iş başvurusu yapacak adayların da gerekli önemi vermelerini, yine tüm adayların telefonsa iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmasını, telefonda ikna edici yönlerinin bulunmasını, satış yapma konusunda iyi olmalarını, telefonda da satış yapabilecek pozisyonda bulunmalarını, çok iyi bir şekilde sözel ifade becerilerine hakim olmalarını, alınan sorumlulukları zamanında ve tam olarak yerine getirmelerini, prezantabl olmalarını istemektedir.

Banka iş ilanına başvuru yapacak adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir. Bankanın misyon ve vizyonunun en iyi şekilde karşı tarafa aktarılmasını isteyen banka, adayların İzmir’de ikamet ediyor ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmalarını, işe ulaşım problemlerinin olmamasını, zaman yönetimi ve zaman planlaması konusunda iyi olmalarını, ekibe de uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarında istenilen başarının elde edilmesini istemektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-musteri-iletisim-merkezi-satis-yetkilisi-1483547?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın