Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank, Tecrübeli Banka Personel Alımı Yapacak!

Şekerbank, Tecrübeli Banka Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, Teknoloji Operasyonları Müdürlüğü’ne bağlı olan Network Sitem Yönetimi’nde görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Yayınlanan Şekerbank iş ilanı kapsamında banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve benzeri gibi bölümlerden oluşmaktadır.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların LAN, WAN ve WLAN ağ yapıları kapsamında minimum 3-4 sene bilgi güvenliği konularında çalışmış olmaları, Cisco ürünleri kapsamında sertifika düzeyin bilgi sahibi olmaları, CheckPoint ve Paloalto ve benzeri gibi Firewall ürünleri kapsamında donanımlı bilgi sahibi olmalarını, Firewall, Loadbalancer F5 vb, IPS, WAF, Proxy, URL Filtreleme, NAC, VPN gibi güvenlik sistemlerinin yönetimi ile birlikte konfigürasyonu hakkında deneyim sahibi olmalar istenmektedir.

Dış görünüme çok önem veren banka, adayların da aynı önemi vermelerini, araştırma yapabilecek, teknik dokümantasyonlarının okumasını gerçekleştirebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalarını, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmalarını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. İstanbul’da ikamet etmeyip başvuru yapacakların bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları istenmektedir. Başvurular 23 Aralık 2017 Cumartesi günü sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, banka iş başvurularını değerlendirmeye alacaktır ve uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Şekebank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-network-sistem-uzmani-1901671?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.