Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank, Tecrübeli Banka Personel Alımı Yapacak!

Şekerbank, Tecrübeli Banka Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, Teknoloji Operasyonları Müdürlüğü’ne bağlı olan Network Sitem Yönetimi’nde görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Yayınlanan Şekerbank iş ilanı kapsamında banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve benzeri gibi bölümlerden oluşmaktadır.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların LAN, WAN ve WLAN ağ yapıları kapsamında minimum 3-4 sene bilgi güvenliği konularında çalışmış olmaları, Cisco ürünleri kapsamında sertifika düzeyin bilgi sahibi olmaları, CheckPoint ve Paloalto ve benzeri gibi Firewall ürünleri kapsamında donanımlı bilgi sahibi olmalarını, Firewall, Loadbalancer F5 vb, IPS, WAF, Proxy, URL Filtreleme, NAC, VPN gibi güvenlik sistemlerinin yönetimi ile birlikte konfigürasyonu hakkında deneyim sahibi olmalar istenmektedir.

Dış görünüme çok önem veren banka, adayların da aynı önemi vermelerini, araştırma yapabilecek, teknik dokümantasyonlarının okumasını gerçekleştirebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalarını, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmalarını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. İstanbul’da ikamet etmeyip başvuru yapacakların bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları istenmektedir. Başvurular 23 Aralık 2017 Cumartesi günü sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, banka iş başvurularını değerlendirmeye alacaktır ve uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Şekebank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-network-sistem-uzmani-1901671?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.