Şekerbank, Tecrübeli Banka Personel Alımı Yapacak!

0

Şekerbank, Teknoloji Operasyonları Müdürlüğü’ne bağlı olan Network Sitem Yönetimi’nde görevlendirmek üzere en az üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Yayınlanan Şekerbank iş ilanı kapsamında banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve benzeri gibi bölümlerden oluşmaktadır.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların LAN, WAN ve WLAN ağ yapıları kapsamında minimum 3-4 sene bilgi güvenliği konularında çalışmış olmaları, Cisco ürünleri kapsamında sertifika düzeyin bilgi sahibi olmaları, CheckPoint ve Paloalto ve benzeri gibi Firewall ürünleri kapsamında donanımlı bilgi sahibi olmalarını, Firewall, Loadbalancer F5 vb, IPS, WAF, Proxy, URL Filtreleme, NAC, VPN gibi güvenlik sistemlerinin yönetimi ile birlikte konfigürasyonu hakkında deneyim sahibi olmalar istenmektedir.

Dış görünüme çok önem veren banka, adayların da aynı önemi vermelerini, araştırma yapabilecek, teknik dokümantasyonlarının okumasını gerçekleştirebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalarını, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmalarını istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. İstanbul’da ikamet etmeyip başvuru yapacakların bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda yer almaları istenmektedir. Başvurular 23 Aralık 2017 Cumartesi günü sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, banka iş başvurularını değerlendirmeye alacaktır ve uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Şekebank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-network-sistem-uzmani-1901671?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın