QNB Finansbank, Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, Erzurum’daki şubesine en az ön lisans mezunu banka personel alımı yapacak.

Yabancı dil bilgisi olan Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı alımları yapacağını duyuran QNB Finansbank, en az ön lisans ya da lisans mezunu olmaları, ya da ön lisans ve lisans öğrencisi olmaları istenmektedir. Öğrenci adayların ders saati problemlerinin bulunmaması, 28 ve üzeri yaşta olmamaları gerekmektedir. 28 ve üzeri yaşta olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

QNB Finansbank müşterilerinin beklentilerini, isteklerini doğru bir şekilde analizlerini gerçekleştirme,  müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ve adaylara verilecek hedefler yönünde telefonda müşteri isteklerinin alınması ve sonrasında ise işlemlerinin yapılması görevleri yapılacaktır. Bu kapsamda da açılan banka iş ilanı kapsamında adaylara kapsamlı olacak şekilde eğitim ve gelişim imkanları sağlayacağını vaat eden QNB Finansbank, kariyer yapmaları için destek olacaklarını söylemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların söz konusu iş ilanına ilişkin olarak telefonda ikna etme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, telefonda iletişimlerinin iyi olmasını, diksiyonlarının son derece düzgün olmasını isteyen banka, aynı zamanda da adayların kendilerine güvenmelerini, ekip çalışmalarında başarılı, uyumlu olmalarını, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olmasını, sorumluluk bilincinin gelişmiş olmasını istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı!

Müşteri odaklı çalışma performansı gösterilmesini isteyen banka, erkek adayların ise askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmalarını, bunun yanı sıra tüm adayların bankanın benzer pozisyonları için önceki dönemlerinde başvuru yapılmış ancak mülakat aşamasında başarısız olunmamış olmasını istemektedir.

QNB Finansbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/erzurum-telefon-bankaciligi-yabanci-dil-bilen-cagri-merkezi-musteri-danismani-is-ilani/775996

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...