Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka, Ön Lisans Mezunu Banka Personel Alımı! Başvuru için Son 2 Hafta!

Fibabanka, Ön Lisans Mezunu Banka Personel Alımı! Başvuru için Son 2 Hafta!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, İstanbul’daki şubesinin Bilgi İşlem, Finans ve Sistem Departmanında istihdam etmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımı gerçekleştirecek.

Operasyon ve İşletim Uzmanı Yardımcısı alımı yapacak olan Fibabanka, üniversite mezunu olan adayların başvurularını ilk önce değerlendirecek olup, adayların Operasyon ve İşletim Yönetimi ve Yardım Masası Bölümlerinde en az 1 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmalarını, Linux, Ağ Yönetimi, Sistem Uygulamaları ile Database konularında temek seviyede bilgi sahibi olmalarını, orta seviyede teknik İngilizce bilgilerinin olmasını, MS Office uygulamaları hakkında bilgi sahibi, uygulamaları ileri seviyede kullanabiliyor, bilgisayar donanım, ağ ve internet uygulamaları konularında da deneyimli olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusunda bulunacak bireylerin Bilgi Teknolojilerinde kendilerini sürekli olarak geliştirmelerini hedeflemeleri istenirken,  Bankacılık günsonu ve günbaşı işlemleri hakkında da bilgi sahibi olan adayların başvuruları yine ön değerlendirmede yer alacaktır.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında tüm adayların hem yazılı hem de sözlü olmak üzere iletişim becerilerinin gelişmiş olması, ekip çalışmalarında uyum gösterebilecek olmaları, analiz yapma ve sorunları çözme yeteneklerinin bulunması istenmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olması talep edilirken, adayların 7-24 vardiyalı sistemde çalışabilecek pozisyonda olması, aynı zamanda da seyahat engellerinin olmaması istenmektedir.

Sürekli istihdam imkanı sağlayacak olan Fibabanka, 15 Aralık 2017 tarihinde ilanı kapatıp, bu tarihten sonra uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Fibabanka tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-operasyon-ve-isletim-uzman-yardimcisi-1896194?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.