Fibabanka, Ön Lisans Mezunu Banka Personel Alımı! Başvuru için Son 2 Hafta!

Fibabanka, İstanbul’daki şubesinin Bilgi İşlem, Finans ve Sistem Departmanında istihdam etmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımı gerçekleştirecek.

Operasyon ve İşletim Uzmanı Yardımcısı alımı yapacak olan Fibabanka, üniversite mezunu olan adayların başvurularını ilk önce değerlendirecek olup, adayların Operasyon ve İşletim Yönetimi ve Yardım Masası Bölümlerinde en az 1 sene olmak üzere deneyim sahibi olmuş olmalarını, Linux, Ağ Yönetimi, Sistem Uygulamaları ile Database konularında temek seviyede bilgi sahibi olmalarını, orta seviyede teknik İngilizce bilgilerinin olmasını, MS Office uygulamaları hakkında bilgi sahibi, uygulamaları ileri seviyede kullanabiliyor, bilgisayar donanım, ağ ve internet uygulamaları konularında da deneyimli olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusunda bulunacak bireylerin Bilgi Teknolojilerinde kendilerini sürekli olarak geliştirmelerini hedeflemeleri istenirken,  Bankacılık günsonu ve günbaşı işlemleri hakkında da bilgi sahibi olan adayların başvuruları yine ön değerlendirmede yer alacaktır.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında tüm adayların hem yazılı hem de sözlü olmak üzere iletişim becerilerinin gelişmiş olması, ekip çalışmalarında uyum gösterebilecek olmaları, analiz yapma ve sorunları çözme yeteneklerinin bulunması istenmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olması talep edilirken, adayların 7-24 vardiyalı sistemde çalışabilecek pozisyonda olması, aynı zamanda da seyahat engellerinin olmaması istenmektedir.

Sürekli istihdam imkanı sağlayacak olan Fibabanka, 15 Aralık 2017 tarihinde ilanı kapatıp, bu tarihten sonra uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Fibabanka tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-operasyon-ve-isletim-uzman-yardimcisi-1896194?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.