ABank, Müfettiş ve Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak!

0

ABank, İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan şubesi için yıllık deneyim planına ilişkin olarak denetimlerin yürütülmesinin sağlanması, denetim sonuçlarının raporlanması, denetim raporlarında bulunan denetim sonuçlarının analizlerinin gerçekleştirilmesi, söz konusu sonuçlar kapsamında aksiyonların ve güncel durumların takiplerinin sağlanması için personel alımı yapacak.

Müfettiş ve Müfettiş Yardımcı alımları gerçekleştirecek olan ABank, başvurusu kabul edilecek adayı denetim teftiş departmanında uzman yardımcısı pozisyonunda sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecektir.

ABank İş İlanı Detayları

Söz konusu banka personel alımı kapsamında adayların en az üniversite mezunu olmaları, üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler 4 yıllık eğitim veren İİBF, SBF, Hukuk, İktisat ve İşletme Fakülteleri ile birlikte Endüstri Mühendisliğidir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların ileri seviyede hem yazılı hem de sözlü İngilizce bilgilerinin olması istenip, aynı zamanda da MS Office programlarını iyi bir şekilde kullanabiliyor olmalarını, özellikle de excel kullanımında son derece iyi olmaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin kalmamış olması istenmektedir. Askerliğini yapmamış adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Adayların seyahat engellerinin bulunmamasını isteyen ABank, tüm adayların dikkatli ve özenli bir şekilde çalışmalarını, her zaman planlı olmalarını, ekip çalışmalarında uyumlu ve başarılı olmalarını, sorumluluk bilincinin olmasını, sorumlulukları zamanında eksiksiz bir şekilde yerine getirmelerini istemektedir.

Banka iş ilanının başvuruları 4 Ocak 2018 Perşembe günü sona erecektir.

ABank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-mufettis-mufettis-yardimcisi-1779428?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın