Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası, Analist Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, Analist Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, yazılım taleplerinin ihtiyaç analizleri ve fizibilitelerinin gerçekleştirilmesi, mevcut durumda var olan uygulamaların iyi hale getirilmesi yahut yeni uygulamaların geliştirilmesi kapsamında iş analizlerinin gerçekleştirilmesi için banka personel alımları yapacak.

Analist alımları gerçekleştirecek olan Türkiye Finans Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin Matematik ya da Matematik Mühendisliği, İşletme yahut Endüstri Mühendisliğinden mezun olmalarını, Bilgi Sistemleri ve Finans Sektörüne ilgi duymalarını istemektedir.

Titiz, aynı zamanda da sistem bir şekilde çalışacak olan adayların başvuru yapmasını talep eden banka, erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmalarını, gelişime her zaman açık olmalarını, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, sorumluluk bilincine sahip, sorumlulukları eksiksiz yerine getirmelerini istemektedir.

Söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması isteyen banka, yine tüm adayların paydaş sayısı çok olan işlerde koordinasyon yeteneklerinin yüksek, yeni ürün ve teknolojileri öğrenme isteklerinin olması, teknolojik yeniliklere ise kolay bir şekilde uyum göstermeleri istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerin yüksek motivasyonlu, aynı zamanda da stresli çalışma ortamında çalışabilecek pozisyonda olmaları istenirken, aynı zamanda da etkili sözlü ve yazılı yeteneklerinin olması, insan ilişkilerinin iyi olması, esnek çalışma saatlerine de uyum gösterebilecek pozisyonda yer almaları, ekiple iyi anlaşmaları, ekibe uyum sağlamaları istenmektedir.

Başvurular ise 19 Ocak’ta sona erecek olup, bu tarihten sonra koşullara en uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-analist-1625147?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.