Türkiye Finans Katılım Bankası, Analist Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası, yazılım taleplerinin ihtiyaç analizleri ve fizibilitelerinin gerçekleştirilmesi, mevcut durumda var olan uygulamaların iyi hale getirilmesi yahut yeni uygulamaların geliştirilmesi kapsamında iş analizlerinin gerçekleştirilmesi için banka personel alımları yapacak.

Analist alımları gerçekleştirecek olan Türkiye Finans Katılım Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin Matematik ya da Matematik Mühendisliği, İşletme yahut Endüstri Mühendisliğinden mezun olmalarını, Bilgi Sistemleri ve Finans Sektörüne ilgi duymalarını istemektedir.

Titiz, aynı zamanda da sistem bir şekilde çalışacak olan adayların başvuru yapmasını talep eden banka, erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmalarını, gelişime her zaman açık olmalarını, analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, sorumluluk bilincine sahip, sorumlulukları eksiksiz yerine getirmelerini istemektedir.

Söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması isteyen banka, yine tüm adayların paydaş sayısı çok olan işlerde koordinasyon yeteneklerinin yüksek, yeni ürün ve teknolojileri öğrenme isteklerinin olması, teknolojik yeniliklere ise kolay bir şekilde uyum göstermeleri istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek bireylerin yüksek motivasyonlu, aynı zamanda da stresli çalışma ortamında çalışabilecek pozisyonda olmaları istenirken, aynı zamanda da etkili sözlü ve yazılı yeteneklerinin olması, insan ilişkilerinin iyi olması, esnek çalışma saatlerine de uyum gösterebilecek pozisyonda yer almaları, ekiple iyi anlaşmaları, ekibe uyum sağlamaları istenmektedir.

Başvurular ise 19 Ocak’ta sona erecek olup, bu tarihten sonra koşullara en uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-analist-1625147?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.