Yapı Kredi Üçüncü Defa Türkiye’nin En İyi Bankası Seçildi!

0

Yapı Kredi Bankası, Euromoney tarafından nakit yönetimi kategorisinde ve dış ticaret finansmanı müşteri araştırması kategorisinde üçüncü kez Türkiye’nin en iyi bankası olarak seçildi.

Yapı Kredi Bankası başarılarına bir yenisini daha ekledi. Global düzeyden en önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden olan Euromoney’in her yıl düzenlemekte olduğu nakit yönetimi ve dış ticaret finansmanı müşteri araştırmasında Yapı Kredi Bankası üçüncü defa üst üste Türkiye’nin en iyi bankası ünvanına kavuştur.

Banka tarafından yapılan yazılı açıklamada Euromoney tarafından Yapı Kredi Bankası’nın üst üste üçüncü kez Türkiye’nin en iyi bankası seçildiği bilgisi paylaşılırken, aynı zamanda Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Feza Tan’ın da değerlendirmelerine yer verildi. 30 binden fazla kişi ile yapılan anket değerlendirmesi sonucunda iki araştırmada Yapı Kredi Bankası’nın dünyanın en kapsamlı ve güvenilir değerlendirmesi olarak kabul edilen değerlendirmede Türkiye’nin en iyi bankası seçildiğini aktaran Tan, hem nakit yönetimi, hem de dış ticaret finansmanı kategorilerinde üst üste üçüncü defa Türkiye’nin en iyi bankası seçilmekten gurur duyduklarını ifade etti. Yapılan araştırmayı önemli ve prestijli olarak tanımlayan Tan, bu araştırmada Türkiye lideri olarak seçilmenin önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getirdi.

“Önemli Bir Motivasyon Kaynağı”

Yapı Kredi Bankası’nın müşteriler ile görüşülerek elde edilen, kurumların müşteri ihtiyaçlarını tam bir şekilde karşılayabilmesi, yaratıcı bir şekilde ürün ve hizmet sunumu gerçekleştirebilmesi, yüksek hizmet kalitesine sahip olmak gibi kriterlerin göz önünde bulundurularak değerlendirildiğini ifade eden Tan, bankanın Türkiye ekonomisine can katan, her ölçekten firmalara dijital çözümler sunduğunu, sunulan bu çözümler ile firmaların hem tahsilat, hem de ödeme işlemlerinde oluşabilecek operasyonel maliyetleri en aza indirgemeyi hedeflediklerini, Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve hizmetler ile desteklendiğini, nakit yönetimi ve dış ticaret konularında müşterilerin rahat bir şekilde hareket edebilmesi için çalışmalara devam edileceğini, bu ödülün önemli bir motivasyon kaynağı olarak nitelendirildiğini dile getirdi.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın