Ana SayfaGündemYapı Kredi Üçüncü Defa Türkiye’nin En İyi Bankası Seçildi!

Yapı Kredi Üçüncü Defa Türkiye’nin En İyi Bankası Seçildi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, Euromoney tarafından nakit yönetimi kategorisinde ve dış ticaret finansmanı müşteri araştırması kategorisinde üçüncü kez Türkiye’nin en iyi bankası olarak seçildi.

Yapı Kredi Bankası başarılarına bir yenisini daha ekledi. Global düzeyden en önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden olan Euromoney’in her yıl düzenlemekte olduğu nakit yönetimi ve dış ticaret finansmanı müşteri araştırmasında Yapı Kredi Bankası üçüncü defa üst üste Türkiye’nin en iyi bankası ünvanına kavuştur.

Banka tarafından yapılan yazılı açıklamada Euromoney tarafından Yapı Kredi Bankası’nın üst üste üçüncü kez Türkiye’nin en iyi bankası seçildiği bilgisi paylaşılırken, aynı zamanda Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Feza Tan’ın da değerlendirmelerine yer verildi. 30 binden fazla kişi ile yapılan anket değerlendirmesi sonucunda iki araştırmada Yapı Kredi Bankası’nın dünyanın en kapsamlı ve güvenilir değerlendirmesi olarak kabul edilen değerlendirmede Türkiye’nin en iyi bankası seçildiğini aktaran Tan, hem nakit yönetimi, hem de dış ticaret finansmanı kategorilerinde üst üste üçüncü defa Türkiye’nin en iyi bankası seçilmekten gurur duyduklarını ifade etti. Yapılan araştırmayı önemli ve prestijli olarak tanımlayan Tan, bu araştırmada Türkiye lideri olarak seçilmenin önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getirdi.

“Önemli Bir Motivasyon Kaynağı”

Yapı Kredi Bankası’nın müşteriler ile görüşülerek elde edilen, kurumların müşteri ihtiyaçlarını tam bir şekilde karşılayabilmesi, yaratıcı bir şekilde ürün ve hizmet sunumu gerçekleştirebilmesi, yüksek hizmet kalitesine sahip olmak gibi kriterlerin göz önünde bulundurularak değerlendirildiğini ifade eden Tan, bankanın Türkiye ekonomisine can katan, her ölçekten firmalara dijital çözümler sunduğunu, sunulan bu çözümler ile firmaların hem tahsilat, hem de ödeme işlemlerinde oluşabilecek operasyonel maliyetleri en aza indirgemeyi hedeflediklerini, Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve hizmetler ile desteklendiğini, nakit yönetimi ve dış ticaret konularında müşterilerin rahat bir şekilde hareket edebilmesi için çalışmalara devam edileceğini, bu ödülün önemli bir motivasyon kaynağı olarak nitelendirildiğini dile getirdi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.