Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Dijital İş Yöneticisi Alımı Gerçekleştirecek!

ING Bank Dijital İş Yöneticisi Alımı Gerçekleştirecek!

-

Düzenlediği kampanyalar ve gerçekleştirdiği inovasyonlar ile bankacılık sektöründe oldukça önemli başarılara imza atan ING Bank, dijital bankacılık alanında yönetici pozisyonunda çalışacak personel alımı yapacak.

ING Bank, banka personeli alımı gerçekleştirecek. En uçlarda gerçekleştirdiği fintech inovasyonları ile müşterilerinin rahat ve keyifli bir bankacılık deneyimi yaşayarak tüm ihtiyaçlarına çözüm olmayı hedefleyen ING Bank, banka çalışanı alım ilanında bir takım ön şartlar sunuyor.

ING Bank Dijital İş Yöneticisi Alım Şartları

ING Bank, adayların işletme ve pazarlama gibi üniversite bölümlerinden mezun olmuş olmasına ya da yüksek lisans eğitimini tamamlamış olmasına önem veriyor. Yönetici pozisyonunda çalışacak olan adayların ileri bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olmasını talep eden banka, sektörde en az 5 yıllık tecrübeye sahip olunmasını da önemsiyor.

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların insan ilişkilerinde başarı göstermesine, iletişim için kendine güvenmesine, takım çalışması ile uyum sağlayabilmesine önem verirken, aynı zamanda analitik bir düşünce yapısına sahip olmasına, zaman yönetimi konusunda başarılı olmasına, planlama ve organizasyon aşamalarında yetkinliğinin yüksek olmasına önem veriyor. İşe alım gerçekleştirilecek banka personeli adaylarının sonuç odaklı çalışma yapabilmesine önem veren ING Bank, dijital bankacılık kanallarında başarı sağlayabilecek adayların iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Dijital Bankacılık İş Yöneticisi Yapılacak İş Tanımı

ING Bank istihdam edeceği personelin, dijital bankacılık kanalları vasıtası ile yapılan pazarlama ve iletişim süreçlerini yönetmesini, ürünleri yöneterek, iletişim aşamasında istikrarı elde edebilmesini, bankanın mevcut stratejilerine uygun iletişim faaliyetleri gerçekleştirmek aşamasında sorumluluk almasını talep ediyor. Personelin bankaya ait internet sitesi, internet bankacılığı ve mobil bankacılık alanlarındaki içeriklerin yönetimini gerçekleştirilmesini de talep eden ING Bank, yöneticinin pazarlama iletişimi ekibi ile koordinasyonlu bir çalışma gerçekleştirerek, bilgi akışını sağlayıp, süreçleri etkin bir şekilde yönetmesini, dijital kanallarda müşterilere sunulan hizmetlerin koordineli bir şekilde kontrol edilerek aksaklıkların önüne geçilmesi, geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve verimliliğin artırılması faaliyetlerinde görev alınmasını talep ediyor.

Banka İş Başvurusu ve Detayları

ING Bank tarafından 12 Ekim 2017 tarihinde güncellenen banka personel alım ilanına 10 Aralık 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-dijital-bankacilik-is-yoneticisi-1892396?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler