Türkiye Geneli 1146 Şoför Alımı Yapılacak!

0

Türkiye genelinde farklı farklı alanlarda faaliyet gösteren özel şirketler, İŞKUR aracılığı ile iş ilanları yayınlıyorlar.

İŞKUR aracılığı ile yayınlanan iş ilanları kapsamında en az ilköğretim mezunu olan 1146 şoför alımları gerçekleştirilecek.

Şoför Alımları ile İlgili Detaylar

Şoför alımlarına başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları istenip, firmaya göre de yaş kriterlerine uygunluklarının olması gerekmektedir.

Sakarya, Manisa, Samsun, Elazığ, Isparta, Kütahya, Kocaeli, İstanbul ve Ankara ilk sırada yer almak üzere çok sayıda il için alımlar gerçekleştirilecek.

Şoför alımları gerçekleştirecek firmalar arasında Troas Bölgesi Belediyeleri Katı Atık Yönetim Birliği, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Rota Bilgi Mühendislik ve Denizli Taşımacılık gibi firmalar bulunmakta.

Adayların SRC belgesine ve istenilen sınıfta sürücü belgesine sahip olmasını talep eden firmaları, alım yapılacak şehir bazında da o lokasyonda ikamet etmeleri talep edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Yayınlanan iş ilanları kapsamında firmalar farklılık gösterdiğinden ötürü başvuru süreçleri de firmalar bazında değişiklik göstermektedir. Firmaların şoför alım ilanları ile ilgili ayrıntıları incelemek ve başvurunun tamamlanması için ilk aşamada bireylerin İŞKUR’a kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra ise  https://goo.gl/v5oEyo  adresinden giriş yaparak, tüm bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir.

İŞKUR’a Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

İŞKUR’a kayıt yapılması için en önemli hususlardan biri bireylerin 14 üzeri yaşta olmaları gerekmektedir. Ayrıca bir diğer önemli husus ise erkek adayların kayıt esnasında askerlik görevlerinde bulunmamaları gerekmektedir. Meslek tespitinde beyan esas alınıp, beyanların gerçek olmaması halinde ise İŞKUR’un sorumluluğu altında olmamaktadır. Kayıt esnasında tüm bilgilerin eksiksiz ve tam olarak girilmesi gerekmektedir.

İlgili iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda verdiğimiz bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/isci-alim-ilanlari/iskur-araciligiyla-1146-sofor-alimi-yapiliyor-h39690.html

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın