Ana SayfaGündemGaranti'den Hayat Kolaylaştıran Uygulama: Garanti Evimmatik!

Garanti’den Hayat Kolaylaştıran Uygulama: Garanti Evimmatik!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, müşterilerine sunduğu mortgage ürününü daha da geliştirebilmek adına yeni bir uygulamayı hayata geçirdi.

Yeni ev satın almayı planlayanlar ya da mevcut ev sahibi olanların evleri üzerine ipotek göstererek finansman ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına başvurdukları ürünleri geliştirmeyi hedefleyen Garanti Bankası, Garanti Evimmatik uygulamasını hayata geçirdi.

Özellikle Mortgage alanında bankacılık sektöründeki bir ilki gerçekleştirmiş olan Garanti Bankası, Garanti Evimmatik ile ev almayı planlayan, konut kredisi çekmek için bütçe ayarlayan ya da ev sahibi olan kişilerin ihtiyaç duyabilecekleri hesaplamaların her birini bir araya toplamayı hedefliyor. Banka tarafından geliştirilen Garanti Evimmatik mobil aplikasyonu sayesinde; konut kredisi hesaplama, kira ve kredi karşılaştırması, değer artış vergisi hesaplama, kira gelir vergisi hesaplama, tapu harcı hesaplama gibi tüm hesaplamalar tek uygulama sayesinde saniyeler içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

Hedef: Yenilikçi ve Hayatı Kolaylaştıran Ürünler Sunmak

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, Garanti Evimmatik uygulaması ile Garanti Bankası’nın dijital bankacılık alanında elde ettiği başarıları, yenilikçi ürün ve kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda hayata yeni ürünleri geçirmeyi hedeflediklerini, Garanti Mortgage olarak kendi alanlarında müşterilere değer katacak, hayatlarını kolaylaştıracak yeni ürünleri sunmayı hedeflediklerini aktardı.

Geliştirilen uygulama sayesinde konut kredisi kullanacak olan kişilerin ve mevcut sahip olunan konutlar için hesaplama yapacak kişilerin birçok finansal hesaplamayı tek bir uygulama vasıtası ile halledebileceklerini ifade eden Atay, Garanti Evimmatik uygulamasının konut finansmanında bir ilk olduğunu, bu uygulama vasıtası ile mortgage başvurusuna ek olarak gayrimenkullere ait vergi, harç gibi birçok harcama hesaplamasının da kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebildiğini ifade etti.

Garanti Evimmatik uygulaması sayesinde vatandaşlar konu hakkında bir uzmana ya da bir kaynağa ihtiyaç duymadan sahip oldukları ya da satın alacakları gayrimenkuller ile alakalı tüm hesaplamaları tek bir elden, cep telefonları vasıtası ile rahatlıkla gerçekleştirebilecekler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.