Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Departmanına Personel Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı alımı yapacak olan banka, banka iş başvurusu yapacak bireylerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı İşi Detayları

Söz konusu banka iş ilanı dahilinde adayların Müşteri İlişkileri alanında en az 2 sene deneyimlerinin bulunması talep edilmektedir.

Müşteri şikayetlerinin çözülmesi için ilgili hizmet seviyelerinin takiplerinin sağlanması, bunların raporlarının hazırlanması, bankaya gelen müşteri şikayetlerinin CMS’ye girişlerinin yapılması, müşterilere yapılan çözümler hakkında bilgi verilmesi, CMS’ye girilen şikayetlerin ilgili  birimlere gönderilmesi,  müşteri ve müşteri olmayan kişilerin önerilerinin, taleplerinin ve şikayetlerinin yer aldığı aylık raporun hazırlanması,  tüm müşterilerin mesajlarının saklanması vb. görevleri yapacak olan bireylerin müşteri odaklı çalışmaları istenmektedir.

İnsan ilişki ve iletişimlerinin iyi olması istenen adayların, aynı zamanda da iyi İngilizce bilgilerinin olması, takip yeteneklerinin gelişmiş olması, müşterilerin ihtiyaçlarına, taleplerine ve sorunlarına karşı duyarlı olmaları, müşterilerin sorularının yanıtlamak için gerekli olan bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili donanımlı bilgiye sahip olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları istenmektedir.

Başvurular ise 16 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Banka 16 Aralıktan sonra şartlara uygun olan aday ile iletişme geçecektir. Adayların CV’lerin iletişim bilgilerini eksiksiz olmaları girmeleri gerekmektedir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-musteri-hizmetleri-uzman-yardimcisi-1896500?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.