Turkish Bank Bireysel Pazarlama Yönetici Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

Turkish Bank, bireysel bankacılık ürünleri için pazarlama yöneticisi alımı gerçekleştirecek.

Turkish Bank, bireysel bankacılık ürünleri için pazarlama yöneticisi alımı gerçekleştirecek.

Turkish Bank, İstanbul’un Maslak, Levent ve Etiler bölgelerinde daha öncesinde görev almış, bölgeye hakim kişiler arasından Bireysel Pazarlama Yöneticisi alımı gerçekleştirecek. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden Turkish Bank, şube pazarlama pozisyonlarında farklı bankalarda en az beş yıllık deneyim ve portföy sahibi olan kişilerin iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Turkish Bank tarafından duyurulan banka personel alım ilanına başvuru yapacak adayların birebir müşteri iletişimi konusunda başarılı, müşteri odaklı düşünme yeteneğine sahip ve sahada aktif satış yapma konusunda istekli olan kişilerin başvuru yapması talep ediliyor.

Aynı zamanda adayların takım çalışması ile uyum sağlayabilecek durumda olmasına, sorumluluk bilincine sahip olmasına ve sorumluluk alma konusunda istekli olmasına, hedef ve sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştirebilmesine, gerektiği vakitlerde yüksek tempolar ile çalışabilecek olmasına da önem veriyor.

Turkish Bank Yapılacak İş Tanımı

Turkish Bank, Bireysel Pazarlama Yönetici kadrosu için istihdam edeceği adayların bankaya yeni mevduat müşterileri kazandırmasını, uzun soluklu ve hizmet kalitesini merkezine alan bir müşteri ilişkisi oluşturmasını, aynı zamanda bankanın mevcut müşteri portföyünü yönetmesini, müşteriler ile daha derin ilişkiler kurulmasını sağlamasını, müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek, bu ihtiyaçların çözüme kavuşturulması adına Turkish Bank’ın uygun hizmetlerinin ve ürünlerinin sunulmasını, müşterileri ziyaret edip, yeni müşteri edinmeyi ve yeni ürünlerin satışlarını gerçekleştirmeyi, müşteri referansları ile yeni müşteri kazanma aşamasında çalışmalar yapmayı talep ediyor.

İlgili:  TEB Finansman AŞ., Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Turkish Bank tarafından 4 Aralık 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde 24 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurunuzu aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkishbank-a-s-bireysel-pazarlama-yoneticisi-yonetmeni-1902345

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.