Akbank, Engelli Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

0

Akbank, İstanbul’daki şubelerinde sürekli ve tam zamanlı olmak üzere engelli gişe yetkilisi alımları gerçekleştirecek.

Finans departmanına banka personel alımları yapacak olan Akbank, iş başvurusunda bulunacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Yüksek lisans ile doktora eğitimlerine devam eden öğrencilerin başvurularını değerlendirecek olan banka, öğrenci adayların ders devamlılık zorunluluklarının olmamasını istemektedir.

Engelli Gişe Yetkilisi iş ilanı kapsamında adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerinden dolayı bu lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir.

Yaş Kriteri!

Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bireylerin banka iş başvurularını değerlendirecek olan banka, adaylar için aynı zamanda da yaş kriteri belirlemiştir. 1982 ve sonraki yıllarda doğmuş olması şartı bulunup, belirtilen tarihten önce doğan ve başvuru yapan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Tüm adayların bankacılık tem yetkinliklerine sahip olmaları, Akbank’ın önceki dönemlerde düzenlemiş olduğu işe alım için yapılan mülakatlara katılım gösterilmemiş olmak, katılım sağlanmışsa da mülakatta başarılı olma kriteri bulunup, tüm adayların sorumluluk sahibi, ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlamaları, insan ilişki ve iletişimlerinin son derece iyi olması istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak  adayların en az yüzde 40 oranında engel raporlarının olması, güncel raporun birebir yapılacak olan görüşme esnasında da paylaşılmasını isteyen Akbank, adayların bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtılmasını, CV’lerin her şeyi ayrıntılı olarak belirtmeleri istenmektedir.

Banka iş başvuruları ise 21 Aralık 2017 Perşembe günü sona erecektir. Bu tarihten sonra ise yapılan başvurular geçersiz olup, banka şartlara uygun olarak gördüğü bireyler ile iletişme geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-engelli-1708125?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın