Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank, Engelli Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Akbank, Engelli Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Akbank, İstanbul’daki şubelerinde sürekli ve tam zamanlı olmak üzere engelli gişe yetkilisi alımları gerçekleştirecek.

Finans departmanına banka personel alımları yapacak olan Akbank, iş başvurusunda bulunacak adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Yüksek lisans ile doktora eğitimlerine devam eden öğrencilerin başvurularını değerlendirecek olan banka, öğrenci adayların ders devamlılık zorunluluklarının olmamasını istemektedir.

Engelli Gişe Yetkilisi iş ilanı kapsamında adaylar İstanbul’da istihdam edileceklerinden dolayı bu lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir.

Yaş Kriteri!

Sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bireylerin banka iş başvurularını değerlendirecek olan banka, adaylar için aynı zamanda da yaş kriteri belirlemiştir. 1982 ve sonraki yıllarda doğmuş olması şartı bulunup, belirtilen tarihten önce doğan ve başvuru yapan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Tüm adayların bankacılık tem yetkinliklerine sahip olmaları, Akbank’ın önceki dönemlerde düzenlemiş olduğu işe alım için yapılan mülakatlara katılım gösterilmemiş olmak, katılım sağlanmışsa da mülakatta başarılı olma kriteri bulunup, tüm adayların sorumluluk sahibi, ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyum sağlamaları, insan ilişki ve iletişimlerinin son derece iyi olması istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak  adayların en az yüzde 40 oranında engel raporlarının olması, güncel raporun birebir yapılacak olan görüşme esnasında da paylaşılmasını isteyen Akbank, adayların bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtılmasını, CV’lerin her şeyi ayrıntılı olarak belirtmeleri istenmektedir.

Banka iş başvuruları ise 21 Aralık 2017 Perşembe günü sona erecektir. Bu tarihten sonra ise yapılan başvurular geçersiz olup, banka şartlara uygun olarak gördüğü bireyler ile iletişme geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-engelli-1708125?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.