TCDD Taşımacılık 88 İşçi Alımı Yapacak!

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde istihdam etmek üzere sözleşmeli işçi alımları yapacak.

88 İşçi alımı yapacak olan TCDD Taşımacılık, başvuruda bulunacak adayların meslek lisesi mezunu olmalarını, meslek liselerinin Raylı Sistemler İşletme, Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik, Raylı Sistemler Makine, Raylı Sistemler Mekatronik ve Raylı Sistemler İnşaat bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

TCDD İşçi Alımları ile İlgili Detaylar

Belirsiz süreli yani daimi olarak istihdam edilecek bireyler Tren Teşkil İşçisi pozisyonunda istihdam edilecekler.

24 Farklı Şehir için Alımlar Gerçekleştirilecek!

Alım yapılacak iller Denizli, İstanbul, Ankara, Elazığ, Afyon, İzmir, Afyon, Kütahya, Malatya, Hatay, Niğde, Zonguldak, Karabük, Kars, Kocaeli, Kırıkkale, Konya Aydın, Van, Balıkesir, Gaziantep, Erzurum, Sivas ve Bilecik’tir. Adayların bu lokasyonlarda ikamet ediyor olması ya da ikamet edebilecek pozisyonda bulunmaları istenmektedir.

TCDD Taşımacılık İşçi Alım Başvurular 12 Aralık Salı Günü Başlıyor!

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu’nda iş başvuruları 12 Aralık 2017 Salı günü ile 21 Aralık 2017 Perşembe günleri arasında ilan edilecektir. İş başvuruları açıldıktan sonra belirtilen şartları taşıyan bireylerin başvuruları Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacaktır.

Aranan Şartlar ile İlgili Detaylar TCDD’nin Resmi İnternet Sitesinde Yayınlanacak!

Başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar ise TCDD TAŞIMACILIK A.Ş resmi internet sitesinde yani http://www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden yayınlanacaktır.

TCDD Taşımacılık A.Ş.’nin hangi illerde kaçar tane istihdam imkanı sağlayacağı haberin sonunda verdiğimiz bağlantı aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

https://www.kamupersoneli.net/images/upload/Personel_Ilan_Izleme_DetayPDF_377.pdf

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.