Yapı Kredi Bankası, Türkiye Geneli, Çeşitli Pozisyonlarda 73 Banka Personel Alımı Yapıyor!

0

Yapı Kredi Bankası, 2017 Aralık ayında 73 banka personel alımı gerçekleştiriyor.

Lise, ön lisans ve üniversite mezunlarından ön lisans, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine kadar çok sayıda banka personel alımı gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası iş ilanları ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İş İlanları ve Detayları

Bankacılık Ürünleri Satış Personelinden Gişe Yetkilisi Yardımcısına, Ticari Bankacılık Yönetici Adayından  Kredi Riski Raporlama Uzmanına, KOBİ Kredi Tahsis Uzmanından  Ofis Destek Yetkilisi alımlarına kadar bankacılık sektörünün çeşitli alanlarında ve çeşitli pozisyonlarında banka personel alımları gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası, genel olarak adayların sorumluluk bilincinin olmasını, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde müşterilere aktarmalarını, müşteri odaklı çalışma performansı gösterip, her zaman prezantabl olmalarını istemektedir.

Banka iş ilanlarında alım yapılacak pozisyonlara göre mezunluk şartı, adayların yaşlarının üst limitleri ya da erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da yapmamış olmaları değişkenlik göstermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Engelli banka personel alımları da gerçekleştiren Yapı Kredi Bankası, söz konusu iş ilanına başvuru yapacak adayların CV’lerinde engellerini tam olarak açıklamalarını, heyet raporlarında yazan engel derecelerini yüzdesel olarak da ifade etmelerini istemektedir.

İstanbul, İzmir, Bursa, Samsun, Adana, Konya, Gaziantep, Kocaeli, Adıyaman ve daha çok sayıda illerdeki Yapı Kredi Bankası şubeleri için alımlar yapılacak olup, adayların banka iş başvurusu yaptıkları ilana ve lokasyona göre o konumda ikamet etmelerini ya da ikamet edebilecek pozisyonda olmalarını, yine başvuru yapılacak işin görevleri kapsamında yoğunluğa göre de yoğun bir iş temposunda çalışabilecek durumda olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın