Şekerbank, İstanbul’un Avrupa Yakasındaki şubesinde görevlendirmek üzere banka personel alımı yapacak.

Sistem Uzmanı alımı yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmalarını istemektedir.

Sistem Uzmanı İş İlanı Detayları

Şekerbank banka personel alımına ilişkin olarak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, ilerleyen süreçlerde de bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adayların başvuru yapmasını isteyen Şekerbank, adayların üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinde mezun olma kriteri belirlemiştir.

Yabancı Dil Bilgisi Şartı!

Söz konusu banka iş ilanına ilişkin olarak bireylerin ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen banka, aynı zamanda da Linux ile ilgili donanımlı bilgiye sahip olmalarını istemektedir.

Websphere, Weblogic, IIS, apache server, release&deployment ve performans yönetimi konularında bilgi sahibi, öncesinde bu konularda çalışmış adayların başvuru yapması istenip, tüm adayların ekip çalışmalarına uyum göstermesi, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

Prezantabl olunmasına önem veren Şekerbank, tüm adayların da aynı önemi vermelerini, diksiyonlarının iyi, insan ilişkilerinin kuvvetli, iletişimlerinin başarılı, sorumluluk sahibi olmaları istemektedir.  İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin söz konusu lokasyonda ikamet etmeleri ya da iş başvuruları kabul edildikten sonra İstanbul’da ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Başvurular 18 Ocak Perşembe Günü Sona Erecek!

Sistem Uzmanı iş ilanı için son başvuru tarihi 18 Ocak 2018 Perşembe olarak belirlenmiştir. 18 Ocak tarihten sonra banka iş ilanını kapatacak olup, başvuruları değerlendirecektir ve koşullara uygun olan adaylar ile iletişme geçecektir. Adayların CV’lerin tüm bilgilerini eksiksiz ve tam olarak yazmaları istenmektedir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-sistem-uzmani-1919743?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın