Ana Sayfa Banka İş İlanları Albaraka Türk, Teknik Destek Uzmanı Alımları Yapacak!

Albaraka Türk, Teknik Destek Uzmanı Alımları Yapacak!

-

Albaraka Türk Katılım Bankası, BT Sistem Destek Müdürlüğü’nde görevlendirme üzere en az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

Albaraka Türk’ün Destek ekibi bünyesinde görev alarak, şube il genel müdürlük birimlerinden gelecek olan teknik problemlere destek sağlayacak, genel müdürlük binası içerisinde gerekli durumlarda destek olacak teknik destek uzmanı alımı yapacak olan banka, adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. Bu bölümler Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar Öğretmenliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik, Bilgisayar, İstatistik ya da diğer bölümler olup, Microsoft  İşletim Sistemleri konusunda da deneyimli olmaları istenmektedir.

Teknik Deste Uzmanı İş İlanı Detayları

Microsoft İşletim Sistemi üzerine sertifikası olan, MS Server donanımı ile ilgili bilgi sahibi, İngilizce dil bilgisi olan adayların banka iş başvurusu ön değerlendirmeye alınacak olup, aynı zamanda da adayların son kullanıcılara BT ile ilgili tüm teknik konularda 2. düzeyde destek verme, PC, Notebook, Tablet gibi ürünlerin ve çevre birimlerine teknik destek verme yetkinliklerinin olması, ileri seviyede donanım, temel düzeyde de Network ile Active Directory bilgilerinin olması, MS İşletim Sİstemi Entegre Yazılımları hakkında bilgili olmaları, söz konusu alan kapsamındaki benzer görevlerde önceki dönemlerinde en az 2 sene deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Faizsiz bankacılık alanında çalışmak isteyen, bu alanda kariyer hedefi olan kişilerin başvuru yapmasını isteyen Albaraka Türk, tüm adayların her zaman öğrenmeye, araştırmaya ve gelişime açık olmalarını, her zaman çözüm odaklı çalışma performansı göstermelerini, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Banka personel alımı kapsamında adayların 28 ve üzeri yaşta olmamalarını isteyen banka, erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir.

Başvurular Ne Zaman Son?

Banka iş ilanı başvuruları 26 Ocak günü sona erecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-bt-teknik-destek-personeli-1669581?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler