Denizbank, Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor!

0
Denizbank, Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor!

Denizbank, İstanbul’da sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam etmek üzere iyi derece İngilizce ve Arapça dil bilgisi olan banka personel alımı yapacak.

Üst Düzey Yönetici Asistanı alımı yapacak olan Denizbank’ın iş ilanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Üst Düzey Yöneticisi Asistanı İş İlanı Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların üniversite mezunu olmaları istenip, aynı zamanda da ileri seviyede İngilizce ve Arapça dil bilgilerinin olması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların MS Office programlarına son derece hakim olmaları istenmektedir.

Bireylerin bağlı oldukları Yöneticilik kapsamında, takvim kontrollerinin sağlanması, randevuların ayarlanması, toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması, konukların bankanın misyon ve vizyonuna uygun şekilde karşılanması, konukların ağırlanmasının en iyi şekilde gerçekleştirilmesi, aynı zamanda da telefon ile mail trafiğinin en doğru, hızlı ve sürekli olarak aktif bir şekilde yönetiminin yapılması, günlük, haftalık ve aylık periyotlarda tüm işlerin takibinin sağlanması ve gerekli olması halinde düzenlemelerin sağlanması görevleri yapılacaktır.

Bu kapsamda adayların en az 2 sene olmak üzere üst düzey yönetici asistanlığı alanında tecrübelerinin olması istenmektedir. Sözlü ve yazılı olmak üzere iletişim yeteneklerinin gelişmiş, insan ilişkilerinin son derece iyi, prezantabl olan adayların başvuru yapmasını isteyen Denizbank, tüm adayların tercihen üniversite veya MYO mezunu olmasını istemektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Denizbank Üst Düzey Yönetici Asistanı alımları için son başvuru tarihi 25 Ağustos 2019 olarak belirlenmiştir.

Denizbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ust-duzey-yonetici-asistani-arapca-bilen-2332164

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın