Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Organizasyon Yöneticisi Personel Alımı Yapacak!

Burgan Bank Organizasyon Yöneticisi Personel Alımı Yapacak!
B

-

Burgan Bank, insan kaynakları birimi, eğitim ve organizasyon grubu ve organizasyon biriminde görevlendirilmek üzere organizasyon yöneticisi alımı yapacağını duyurdu.

Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet göstermekte olan önemli bankacılık grupları arasında yer alan Burgan Bank, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Organizasyon Grubu ve Organizasyon Birimi’nde görev verilmek üzere organizasyon yöneticisi alımı yapacağını belirtiyor.

İş başvurusu yapacak olan adayların işletme bölümlerinden, iktisat bölümlerinden ya da mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olmalarını önemseyen banka, bankaların organizasyonel verimlilik çalışmaları için en az beş yıllık tecrübe şartı arıyor. Adayların işgücü analizi ve raporlaması yapabilmesine önem veren Burgan Bank, süreç yönetimi aşamasına hakim olunmasına, kalite süreçlerinde deneyim sahibi olunmasına ve iyi derecede İngilizce bilinmesini de önemsiyor.

Bilgisayar programları arasında MS Office ve ARIS programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, iletişim becerisi yönünden yüksek, esnek ve uyumlu olan, hem iş takibi, hem de sonuçlandırılması konusunda başarı gösterebilen, planlama ve zaman yönetimi açısından da başarı sağlayan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden Burgan Bank, banka personeli adaylarının analitik düşünme ve problem çözme alanlarında gelişmiş bir yeteneğe sahip olmasına, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olunmasına önem veriyor.

Yapılacak İş Tanımı ve İş Başvurusu Süreci

Burgan Bank işe alım yapılacak banka personellerinin iş süreçlerinin tanımlanması, süreç haritalarının oluşturulması, modellenmesi ve yeniden yapılandırılması aşamalarında, işgücünün analiz edilmesi ve raporlanması aşamalarında ve süreçlerin geliştirme çalışmalarının yapılmaları aşamalarında görev alacak organizasyon yöneticisi banka personeli alımı yapacak.

Burgan Bank tarafından 12 Aralık 2017 tarihinde açılan bu banka iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 16 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-insan-kaynaklari-organizasyon-yoneticisi-1809052

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol