Banka İş İlanları A-Bank İç Kontrol Yetkili/Uzman Alımı Personel alımları

A-Bank İç Kontrol Yetkili/Uzman Alımı Personel alımları

Son Güncelleme:

90 lı yılların hemen başında kurulan ve faaliyetlerine bankacılık sektöründe hızlı bir giriş yapan Alternatifbank A.Ş 2015 personel alımlarını duyurmuştu. Geçtiğimiz bu dönem içerisinde ihtiyaç duyduğu şube ve operasyon pozisyonlarına yeni çalışma arkadaşları dahil ederek, kararlı adımlar atmaya devam etmektedir.

Banka iş ilanlarını takip eden adayların da çok iyi bileceği üzere, bankalar iş görüşmeleri öncesinde bir takım banka sınavları ve banka mülakatları yapmaktadırlar, A-Bank’da durum çok da farklı değildir. Gerek görülen pozisyonlar için banka sınavları yapan kurum, ihtiyaçları karşılayabilecek, doğru adayları süzgeçden geçirmeye çalışmaktadır.

A Bank gelişim projeleri kapsamında istihdam edilecek bankacı adaylarına kendi eğitim planlamaları dahilinde sektör hakkında genel bilgilerin yer aldığı bir programa dahil etmektedir. Ayrıca başvuruda bulunan adayların yine pozisyona bağlı yeterliliklerinede bu eğitim programları dahiinde karar verebilmektedir.

Alternatifbank, İç Kontrol Yetkilisi ve Uzmanı alacağını henüz kısa bir süre önce duyurduğu için başvuru süresi halen devam etmektedir. Adaylarda aranan başlıca kriterler dahilinde başvurularınızı iletebilir, ve bu kurumun bir parçası olmak üzere banka kariyerinize ilk adımı A-Bank kalitesi ile atabilirsiniz.

Deneyim konusunda banka açık bir ifade ile deneyim süresi belirtmemektedir. Deneyimsiz adaylarında başvurularını yöneltebileceği pozisyon için detaylar;

İç Kontrol Yetkili Uzman / Uzman

Genel Nitelikler:
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
Finansal Raporlama, Mali Kontrol ve Muhasebe kontrollerinde görev alacak,
İyi derecede Excel bilgisine sahip,
Sorumluluk bilinci yüksek,
İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın.

İş Tanımı:
Banka bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolarının dönemsel kontrollerini gerçekleştiricek,
Resmi raporlamalara ve Yönetsel Raporlamalara yönelik kontrollerini gerçekleştirecek,
Banka muhasebe sisteminin / sürecinin işleyişine yönelik kontrolleri gerçekleştiricek,
Finansal Raporlama ve Muhasebe Süreçlerindeki hataları / aksaklıkları tespit edecek, raporlayacak ve düzeltilmelerine yönelik alınacak aksiyonları takip edecek bir çalışma arkadaşı aramaktayız.

A Bank iş ilanları ve iç kontrol yetkilisi/uzmanı pozsiyonlarına başvurularını aşağıdaki bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/abank/ic-kontrol-yetkili-uzman-uzman-is-ilani-i1351536/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler